قسمت جدید بازی Twisted Metal شاید در حال توسعه باشد

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۱:۰۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Twisted Metal

طبق شایعه‌های جدیدی که منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که سونی در حال توسعه‌ی قسمت جدیدی از مجموعه بازی قدیمی Twisted Metal باشد.

جف گراب، ژورنالیست بازی‌های ویدیویی، در پادکست ویدیویی سایت Giant Bomb بیان کرده است که سونی به دنبال احیای این بازی ماشینی مبارزه‌ای است. منابع آگاهی به سایت VGC همچنین اطلاعاتی را داده‌اند. طبق گفته‌ی گراب، این بازی در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد و نشان‌دهنده گسترش استراتژی سونی برای هم‌افزایی با پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی است.

او می‌گوید: «من فکر می‌کنم که Twisted Metal در حال توسعه باشد اما ممکن است هنوز فاصله‌ی زیادی تا عرضه‌ی آن باقی مانده باشد.، بنابراین فکر کنم فعلا زود است که درباره‌ی آن صحبت کنیم. این نشانگر یکی از سیاست‌های بزرگ سونی است. ممکن است آن‌ها آماده باشند که آن را در مراسم پنجشنبه (منظور او مراسم قبلی سونی بوده که این بازی در آن نشان داده نشد) نمایش دهند اما به هر حال به نظر می‌رسد که بازی در حال توسعه باشد. به نظر می‌آید که قرار است منتشر شود و به نظر نمی‌رسد دیوید جفی در توسعه‌ی آن نقشی داشته باشد.»

Twisted Metal

البته، جف گراب درباره‌ی این موضوع چیز خاص و عجیبی را هم اعلام نکرده است زیرا چندی پیش تام هندرسون، یکی از منابع آگاه صنعت، در نوشته‌ای در توییتر اشاره کرده بود که قسمت جدیدی از Twisted Metal در حال توسعه است. همین موضوع باعث شد تا دیوید جفی، خالق مجموعه بازی Twisted Metal، در ویدیویی اعلام کند که هیچ اطلاعی از این موضوع ندارد. او حتی بیان کرده بود که اگر این قضیه صحت داشته باشد، بسیار ناراحت خواهد شد که چرا سونی به سراغ او نرفته است.

پس این اولین باری نیست که از احیای این بازی آگاه می‌شویم اما در هر صورت بیان آن از سوی افراد بیشتری همچون جف گراب و همچنین سایت VGC، می‌تواند احتمال صحت آن را دوچندان کند. در کنار این‌ها، سایت خبری Gematsu هم این اخبار را به‌ نوعی تأیید کرده است تا باور کنیم واقعاً خبرهایی برای بازگشت دوباره‌ی این مجموعه بازی وجود دارد.

علاوه بر اینکه Twisted Metal یکی از مجموعه بازی‌های نسبت محبوب و قدیمی سونی است، این واقعیت که سونی در حال توسعه‌ی یک پروژه‌ی تلویزیونی برای این اثر است، می‌تواند دلیل منطقی دیگری باشد که سونی تصمیم گرفته این بازی را احیا کند.

Twisted Metal

در ماه مه سال ۲۰۱۹ اعلام شد که پلی‌استیشن پروداکشنز قصد دارد پروژه‌ای تلویزیونی با محوریت این اثر تولید کند. بر اساس گفته‌های سایت ورایتی، این فیلم لایو اکشن قرار است در ژانر اکشن کمدی ساخته شود و فیلم‌نامه‌ی آن هم توسط رِت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick) نوشته خواهد شد. آن‌ها سابقه‌‌ی نویسندگی فیلم‌های ددپول (Deadpool) و سرزمین زامبی‌ها (Zombieland) را هم در کارنامه‌ی کاری خود دارند.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Mohsen

    Twisted Metal و Rob Zombie :))))