سال بعد هم بتلفیلد جدید نخواهیم داشت

۸ آبان ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
قسمت جدید بتلفیلد

شرکت بازی‌سازی الکترونیک آرتز تایید کرده است که قسمت جدید مجموعه بازی‌های بتلفیلد (Battlefield) سال آینده عرضه نخواهد شد؛ طوری که عرضه‌ی قسمت بعدی بازی‌های بتلفیلد برای سال مالی ۲۰۲۲ این شرکت برنامه ریزی شده است که از آوریل ۲۰۲۱ تا مارس ۲۰۲۲ را در برمی‌گیرد.

چند سال گذشته، به عرضه‌ی بازی‌های بتلفیلد به صورت یک سال در میان عادت کرده بودیم؛ طوری که استودیوی سازنده‌ی این بازی‌ها یک سال روی قسمت بعدی بتلفیلد و سال بعد را روی قسمت بعدی بازی‌های بتل‌فرانت کار می‌کرد. سال گذشته شاهد عرضه‌ی بازی بتلفیلد ۵ (Battlefield V) بودیم و با توجه به این که امسال قرار است الکترونیک آرتز یک بازی جنگ ستارگان دیگر به اسم Star Wars: Jedi Fallen Order عرضه کند، خبری هم از یک بتل‌فرانت جدید نیست.

تصور می‌کردیم که احتمالا سال آینده شماره‌ی بعدی بازی‌های بتلفیلد عرضه شود، ولی الکترونیک آرتز این موضوع را تکذیب کرده و گفته است که بازی تیراندازی اصلی آن‌ها فعلا Apex Legends است و برنامه دارند تا در حال حاضر به جای عرضه‌ی بازی‌های جدید در سری بتلفیلد، به پشتیبانی از Apex Legends ادامه دهند.

بازی Battlefield V

بازی Apex Legends طبق آماری که الکترونیک آرتز دیروز ارایه کرد، بیش از ۷۰ میلیون بازی‌کننده دارد. قرار است نه تنها پشتیبانی از بازی و عرضه‌ی محتوای جدید برای آن ادامه داشته باشد، بلکه نسخه‌ی Apex Legends این بازی هم در کنار نسخه‌های کنسولی و کامپیوتر آن عرضه شود.

طبق گفته‌ی الکترونیک آرتز، قسمت بعدی بازی‌های بتلفیلد با در نظر گرفتن کنسول‌های نسل بعدی ساخته می‌شود. این شرکت گفته است که عرضه‌ی بتلفیلد بعدی روی کنسول‌های نسل بعد در سال ۲۰۲۰ حرکتی معقولانه به نظر می‌رسد، چون کنسول‌های زیادی به فروش نرفته‌اند و بهتر است که بازی را در سال ۲۰۲۱ عرضه کنند تا به خوبی از ظرفیت بازی استفاده شود.

این طور که به نظر می‌رسد، باید همان پاییز سال ۲۰۲۱ منتظر عرضه‌ی شماره‌ی بعدی مجموعه بازی‌های بتلفیلد باشیم.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما