بازی مبارزه‌ای All-Star Brawl 2 برای کنسول‌ها معرفی شد؛ اختاپوس وارد می‌شود!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Nick All Star Brawl 2

بازی آل استار براول (All-Star Brawl) یک عنوان فایتینگ (Fighting) محبوب بود که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد. این بازی دارای کرکترهای دنیای نیکلودیون (Nickelodeon) بود و توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. نکته مهم در مورد این بازی، این بود که شباهت زیادی به بازی سوپر اسمش بروز (Super Smash Bros) نینتندو داشت. به همین دلیل هم با استقبال خوبی از کاربران مواجه شد.

حال شرکت سازنده اعلام کرده که قصد دارد شماره ۲ این بازی را عرضه کند. بازی آل استار براول ۲ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. طبق چیزی که گفته شده بازی آل استار براول ۲ زمستان امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. حال با توجه به عرضه بسیار نزدیک این بازی به شماره ۱ امکان دارد با تأخیر مواجه شود.

بازی آل استار براول ۲ دارای کرکترهای بیشتری نسبت به شماره ۱ است. از شخصیت‌های جدید این بازی می‌توان به اختاپوس از دنیای باب اسفنجی، جیمی نوترون و موارد دیگر اشاره کرد. همینطور اینکه شرکت سازنده با پشتیبانی خوبی که از شماره ۱ کرد به احتمال زیاد کرکترهای بیشتر هم برای شماره ۲ عرضه خواهد کرد. مانند بازی اول شما در شماره ۲ هم باید کرکتر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس در توانایی‌های خاص آن مهارت پیدا کرده و با افراد دیگر مبارزه کنید.

بازی All Star Brawl 2

در بازی آل استار براول ۲ مناطق جدیدی هم به بازی اضافه شده که باعث شده تنوع در آن به شدت افزایش پیدا کند.

بخش قابل توجه آل استار براول ۲، قسمت تک نفره آن است. به این شکل که بازی آل استار براول ۲ دارای یک قسمت داستانی جذاب است. در این بخش داستانی ما شاهد عناصر روگ لایک، صداگذاری‌های جالب و پاداش‌های بسیار خوب برای کاربران هستیم. مبارزات در قسمت تک نفره به صورت مرحله‌ای دشوارتر شده و کاربر را به طور کامل آزمایش می‌کند.

شرکت سازنده به طور کامل بخش مبارزه این بازی را از نو طراحی کرده است. به همین دلیل کاربران شماره ۱ نیز با تجربه جدیدی روبرو خواهند شد. همینطور اینکه این بازی از لحاظ بصری هم بهبودهای زیادی داشته که باعث شده تجربه شماره ۲ نسبت به ۱ ارتقاء زیادی داشته باشد. در کنار این موارد عناصر جدیدی به گیم‌پلی بازی اضافه شده است. از این موارد می‌توان به توانایی‌های سوپر (Super) اشاره کرد. با استفاده از آن شما می‌توانید ضربات سهمگینی به دشمنان وارد کنید.

یکی از کارهای جالب شرکت سازنده صداگذاری همه کرکترهای این بازی است. بحث صدا در یک بازی اهمیت زیادی دارد و اگر این صداها آشنا باشند، این موضوع بهتر هم می‌شود. در نتیجه شرکت سازنده تلاش کرده تا از صداگذار اصلی این کرکترها در بازی خود استفاده کند. در کنار همه این موارد بازی آل استار براول دارای سیستم کراس پلتفرم (Cross Platform) هم هست. به این معنا که کاربران با هر دستگاهی می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما