نیکلاس کیج: هرگز قصد بازنشستگی ندارم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
نیکلاس کیج

نیکلاس کیج می‌گوید قصد بازنشستگی از بازیگری را ندارد. او که یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیگران زمان خود است، سه دهه از حرفه‌ی خود را با بازی در فیلم‌های درخشانی از جمله اقتباس (Adaptation)، گنجینه ملی (National Treasure)، تغییر چهره (Face/Off) و ترک لاس وگاس (Leaving Las Vegas) که او را برنده جایزه‌ی اسکار کرد گذراند.

او شخصیت خاص و عجیبی دارد و این موضوع در حرفه‌ی او نمود بسیاری دارد. از جمله مواردی که کیج عادات زندگی را وارد نقش خود کرده است، رژیم غذایی طولانی مدت استیک گوشت، کشیدن دندان بدون بیهوشی و استفاده از شکر مصنوعی به‌جای مواد مخدر در نقش یک معتاد است. سبک عجیب و غریب بازیگری ستاره‌ی فیلم هواپیمای محکومین همچنین تاثیراتی بر زندگی شخصی او داشته است. بازی جذاب کیج در درام مهیج خوک به‌عنوان یکی از برترین نقش های وی مورد ستایش بسیاری قرار گرفته است و تا حدودی نقص های فیلم را پوشانده است. کیج مشخص خواهد کرد که تا چه مدت در حرفه‌ی خود باقی خواهد ماند.

کیج در گفتگو با رسانه‌ی اینترتینمت ویکلی اشاره کرد که قصد بازنشستگی ندارد. او با اشاره به فیلم جدید خود به نام زندانیان سرزمین ارواح (Prisoners of the Ghostland) اظهار داشت که وقتی روی نقشی کار می‌کند، زندگی سالم و مثبت‌تری دارد. او قصد دارد در این صنعت تا پایان عمرش حضور داشته باشد. کیج با اشاره به حضور در ۱۱۷ فیلم گفت هرگز حس کار بیش‌ از‌ حد نداشته است اما اعتراف کرد که احتمالا برای مدتی از کار دور شود و انرژی مجدد بگیرد.

نیکلاس کیج

شرح صحبت‌های کیج درمورد بازنشستگی‌اش را در زیر بخوانید:

«نه نه این اتفاق هرگز نمی‌افتد. سینما برای من حکم یک فرشته نگهبان را دارد و من به آن نیاز دارم وقتی بازی می‌کنم سالم‌تر هم هستم. من برای بیان تجربه های زندگی‌ام به فضایی مثبت نیاز دارم و بازیگری این را به من هدیه داده است  پس من هرگز بازنشسته نمی شوم. من در ۱۱۷ فیلم بازی کرده‌ام و در جواب افرادی که می‌گویند بیش از حد کار می‌کنید می‌گویم من بازیگری را دوست دارم چون شغلی سالم است و مرا خوشحال می‌کند. بازیگرانی مثل کاگنی و بوگارت صدها فیلم بازی کرده‌اند و همیشه می‌گویم بهتر است نقش‌ها را بررسی کنم.»

کیج در حرفه‌اش خستگی ناپذیر است او که قرار است در اولین فیلم وسترن خود به نام The Old Way بازی کند، پس از اعتراف به ترس از حضور در هالیوود گفت که هم‌چنان به ایفای نقش در فیلم های مستقل ادامه می‌دهد. البته کیج به زودی طیفی جدید از بازیگری خلاقانه‌اش را در فیلم آینده درام خود با عنوان وزن تحمل‌ناپذیر استعدادهای عظیم که وی در نقش خودش بازی می‌کند را رونمایی خواهد کرد. او که ستاره‌ی صنعت فیلم‌سازی شناخته می‌شود قطعا شکست‌هایی را نیز تجربه کرده است اما وی شخصیتی جدایی‌ناپذیر از دنیای سرگرمی است و هنوز راهی طولانی پیش‌پای حرفه خود دارد.

در دوران حرفه‌ای کیج قطعا فراز و نشیب‌هایی بوده است اما او به یقین به دنبال موقعیت بعدی خود برای درخشش بیشتر است. این بازیگر دائما مخاطبان خود را غافلگیر می‌کند و به نظر می‌رسد هنوز هم جای زیادی برای انتقال جزییات زندگی شخصی خود به شخصیت‌هایش دارد. باید دید نیکلاس کیج چند عنوان دیگر را در کارنامه‌ی کاری خود قرار می‌دهد. شایسته است از وی به عنوان بازیگری که هرگز بازنشسته نشد تقدیر شود.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما