سازندگان NieR برای یک بازی جدید دوباره گرد هم می‌آیند؛ آیا NieR 3 در کار است؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی NieR 3

اخبار جدید حاکی از آن است که یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه‌کننده سری NieR، یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان و نویسنده سری و کیچی اوکابه (Keiichi Okabe)، آهنگساز این مجموعه، همه با هم روی یک بازی جدید کار می‌کنند، اما آن‌ها فعلا اعلام نکرده‌اند که آیا این بازی NieR 3 است یا خیر. هرچند به نظر می‌رسد که ساخت سومین نسخه از این مجموعه‌ جذاب چندان هم دور از انتظار نیست.

به گفته‌ مجله فامیتسو، سایتو که مدیر اجرایی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز محسوب میشود، فاش کرده است که او در کنار همکاران سابق خود در تیم NieR، در حال کار روی یک پروژه جدید است. او در گفت‌وگو با هیرویوکی کوبایاشی (Hiroyuki Kobayashi)، تهیه‌کننده سابق کپ‌کام (Capcom)، که اکنون استودیوی GPTRACK50 را تحت نظیر نت‌ایز (NetEase) هدایت می‌کند، گفت:

من مدتی است که می‌خواهم کاری با یوکو و اوکابه انجام دهم. در آینده‌ای نه چندان دور چیز‌های بیشتری برای گفتن خواهم داشت، پس لطفا با ما همراه باشید. این پروژه جدید ممکن است NieR باشد و شاید هم نباشد. این تنها چیزی است که فعلا می‌توانم بگویم.

بازی NieR 3

بنابراین به نظر می‌رسد که باید منتظر بمانیم تا بازی به طور رسمی معرفی شود. البته بهتر است که این بازی جدید NieR یا همین بازی NieR 3 باشد زیرا حرکت موثری برای اسکوئر انیکس خواهد بود که اخیرا شرایط خوبی را تجربه نکرده است. این موضوع همچنین از آنجایی منطقی است که تیم سازنده شامل سازندگان اصلی سری است. از سوی دیگر هفت سال از آخرین بازی جدید سری، نسخه‌ی آتوماتا (Automata)، می‌گذرد. هرچند در این هفت سال یک بازسازی از NieR Replicant نیز داشته‌ایم که عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

سایتو در نهایت همچنین گفت که پروژه دیگری در دست ساخت دارد:

من کار‌های مختلفی را با‌ ایده خلق چیزی که هنوز وجود ندارد انجام می‌دهم. من نمی‌توانم زمانم را به طور کامل به آن اختصاص دهم، بنابراین بیشتر آن به کارکنان واگذار شده است، اما در حال تبدیل شدن به چیزی بسیار جالب است. من مشتاقانه منتظر روزی هستم که بتوانیم آن را اعلام کنیم.

منبع: Kotaku

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما