نینتندو دایرکت جدید به مناسبت E3 2021 برگزار می‌شود

۱۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۵۵ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Nintendo Direct E3 2021 Announed

نینتندو خبر از نمایش قسمت جدیدی از سری برنامه‌های «نینتندو دایرکت» به مناسبت رویدادهای تابستانی صنعت بازی داده است. برگزاری این برنامه برای روز ۱۵ ژوئن در نظر گرفته شده است و مثل همیشه، نینتندو یکی از آخرین برنامه‌های E3 2021 را برگزار خواهد کرد؛ حتی با اینکه نمایشگاه E3 امسال مثل گذشته نخواهد بود.

در واقع نمی‌دانیم آیا باید E3 را امسال را حتی یک نمایشگاه بخوانیم یا نه. این رویداد که پس از یک سال وقفه دوباره بازگشته است، احتمالا در قالب تعدادی نمایش آنلاین برگزار خواهد شد. برگزار کنندگان E3 حتی هنوز هم که فقط ده روز تا آغاز رسمی این رویداد در سال جاری باقی مانده، حرفی از چگونگی برگزاری آن و مراسم‌ها و برنامه‌ها نزده‌اند.

نینتندو اولین شرکت بزرگی بود که کنفرانس سالانه‌ی خود را از E3 خارج و یک برنامه‌ی از پیش ضبط شده را جایگزین آن کرد. با این حال، نینتندو همیشه در خود نمایشگاه حضور داشت و یکی از بزرگ‌ترین غرفه‌های سالن نمایشگاه همیشه به نینتندو اختصاص داده شده بود. امسال خبری از برگزاری نمایشگاه و حضور در آن نیست، اما به لطف رویدادهای آنلاین و برنامه‌های از پیش ضبط شده، کنفرانس‌ها و مراسم‌ها ادامه دارند.

دنباله‌ی بازی Zelda Breath of the Wild

نینتندو در روز ۱۵ ژوئن به مناسبت E3 2021 قسمت جدیدی از سری برنامه‌های همیشگی «نینتندو دایرکت» خود را پخش خواهد کرد. برخلاف چند قسمت قبل که با «مینی دایرکت» یا بازی‌های مستقل روبه‌رو شده بودیم، این نینتندو دایرکت نسخه‌ای کامل و بزرگ از نمایش همیشگی نینتندو خواهد بود؛‌ طوری که می‌توانیم انتظار نمایش بزرگی از این شرکت داشته باشیم.

مثل همیشه، نینتندو هیچ حرفی از خود برنامه و محتوای آن نزده است، جز اینکه برنامه‌ی نینتندو دایرکت E3 امسال مدت زمانی حدود ۴۰ دقیقه خواهد داشت.

تعدادی از نویسندگان صنعت بازی با استناد به منابع خود گفته‌اند که نینتندو در روزهای پیش از آغاز E3 و قبل از نمایش نینتندو دایرکت از مدل ارتقایافته‌ی سوییچ رونمایی خواهد کرد؛ دلیل رونمایی زودتر از این سوییچ جدید، اجازه دادن به دیگر شرکت‌ها برای صحبت از این کنسول و نمایش بازی‌های خود روی آن عنوان شده است. با این حال، فعلا که خبری از رونمایی مدل جدید سوییچ نیست.

شین مگامی تنسه 5

امسال سالگرد ۳۵ سالگی سری بازی‌های زلداست و پیش‌بینی می‌کنیم که نمایش قسمت جدید این سری بازی‌ها، بخش مهمی از نینتندو دایرکت را به خود اختصاص دهد. احتمالا بالاخره با یک نمایش گیم‌پلی از دنباله‌ی «افسانه‌ی زلدا: نفس وحش» روبه‌رو خواهیم شد. به غیر از زلدا که کم و بیش از نمایش آن به لطف شنیده‌های مختلف اطمینان داریم، می‌توانیم درباره‌ی دیگر بازی‌هایی که ممکن است نشان داده شوند هم تعدادی حدس بزنیم.

بدون شک یکی از بازی‌های بزرگی که در نینتندو دایرکت جای خواهد داشت، شماره‌ی پنجم سری بازی‌های «شین مگامی تنسه» است. بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده و اگر تاریخ انتشار آن به عقب نیافتاده باشد، در نینتندو دایرکت آن را خواهیم دید.

به غیر از این بازی، امیدواریم بایونتا ۳ و شماره‌ی جدید سری بازی‌های متروید هم بخشی از برنامه‌های نینتندو باشد. قسمت جدید مجموعه بازی‌های Fire Emblem و بازسازی یکی از شماره‌های قدیمی پوکمون هم احتمالا در نینتندو دایرکت نمایش داده خواهند شد. مطمئنا می‌توانیم منتظر نمایش تعداد زیادی بازی جدید از شرکت‌های دیگر هم خواهیم بود.

روز سه شنبه ۲۵ خرداد در ساعت ۸ و نیم شب به وقت ایران می‌توانیم نینتندو دایرکت E3 2021 را از شبکه‌های مختلف اعم از یوتیوب و توییچ تماشا کنیم.

پس از اتمام نمایش اصلی نینتندو دایرکت می‌توانیم منتظر پخش برنامه‌ی همیشگی Nintendo Treehouse باشیم که به مدت ۳ ساعت گیم‌پلی بازی‌های رونمایی شده را به نمایش خواهد گذاشت.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما