نینتندو به ساخت فیلم‌هایی غیر از ماریو فکر می‌کند؛ دانکی کانگ فیلم بعدی است؟

۲۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
mario

نینتندو اعلام کرده که از ساخت فیلم ماریو بسیار راضی است. شرکت سازنده این فیلم، Illumination بوده و از کارهای دیگر آن می‌توان به مینیون‌ها و Despicable me اشاره کرد. با توجه به رضایت نینتندو امکان ساخت فیلم‌های بیشتر از بازی‌های این شرکت وجود دارد.

این خبر چندی پیش در جلسه پرسش و پاسخ درباره‌ی وضعیت اقتصادی نینتندو منتشر شد. در این جلسه میاموتو به سرمایه گذاران گفت که فیلم ماریو در مراحل آخر ساخت خود قرار دارد. همین‌طور نینتندو نسبت به آن بسیار خوشبین است.

فیلم سوپر ماریو

تصویری از تعدادی از صداگذاران این فیلم

با وجود اینکه این فیلم تقریبا کامل شده است نینتندو قصد ندارد تا تعطیلات سال ۲۰۲۲ آن را عرضه کند. میاموتو گفت که می‌خواهد با این فیلم انتظارات طرفداران را برآورده کند بنابراین در این زمان اضافه فیلم را بهبود خواهند داد.

در جایی دیگر میاموتو درباره‌ی فیلم گفت که نینتندو قصد دارد تا فیلم‌های بیشتری از ساخته هایش درست کند. هدف این شرکت هم افزایش مخاطبان و گسترش بخش رسانه است. او گفت که نینتندو تک به تک فیلم‌ها را خواهد ساخت. با این کار تمرکز بیشتری روی آن داشته و فیلم‌ها به بهترین نحو تولید خواهند شد.

این خبر از کجا شروع شد؟

این خبر تنها چند روز بعد از خبر ساخت فیلم دانکی کانگ با صداگذاری سث روگن منتشر شد. هیچ کس اطلاعات زیادی درباره‌ی پروژه‌های بعدی نینتندو ندارد، تنها امیدواریم که این شرکت بتواند در دنیای سینمایی خوب عمل کند.

به طور کلی فیلم‌هایی که از روی بازی‌ها ساخته می‌شوند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. مثال این موضوع فیلم اخیر مورتال کمبت بود که مشکلات بسیاری داشت. از طرفی دنیای بازی‌های ویدیویی یک بستر بسیار خوبی برای فیلم است و با تمرکز روی آن می‌توان اثرات بسیار خوبی تولید کرد.

فیلم سوپر ماریو

تصویری از کرکترهای موجود در بازی ماریو

از طرفی زمانی که لیست صداگذاران ماریو منتشر شد با واکنش طرفداران مواجه شد. قرار دادن کریس پرت به‌عنوان ماریو کمی عجیب به نظر می‌رسد. به دلیل اینکه پرت صدای یک فرد عادی را دارد در حالی که لحن حرف زدن ماریو بسیار خاص است. مشکل اما فقط پرت نبود بلکه حضور بسیاری از هنرمندان در این فیلم باعث شد تا بسیار نسبت به این فیلم به دیدگاه تبلیغاتی نگاه کنند. با اینحال امیدواریم که نینتندو بتواند با تولید یک اثر بسیار خوب دید همگان را نسبت به فیلم‌های ساخته شده از بازی‌ها عوض کند.

منبع: GameInformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما