ببینید: فیلم کوتاه No Man’s Sky با حضور چهره‌های آشنا

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

به تازگی یک تولید کننده‌ی محتوای یوتیوب، به همراه دختر پنج ساله‌ی خود فیلم کوتاهی در دنیای بازی No Man’s Sky ساخته است. این اثر به تازگی سر و صدای زیادی را در فضای اینترنت به راه انداخته و واکنش سازندگان بازی را به همراه داشته است.

در این فیلم ده دقیقه‌ای که Nomad Squadron نام دارد، «آملیا» به همراه جوخه خود به جست‌و‌جو و گشت و گذار در فضا می‌پردازد و به دنیای بیگانگان پا می‌گذارند. «گرگ میلر» (روزنامه‌نگار بازی و مجری معروف)، «آستین کرید» و «خاویر وودز» (کشتی‌گیر حرفه‌ای و یکی از طرفداران پر و پا قرص بازی) در این فیلم کوتاه ایفای نقش می‌کنند.

ساخت این فیلم کوتاه حدود شش ماه به طول انجامیده است. «مت سیلورمن» (سازنده اثر) در پستی اشاره کرد که فیلم‌برداری و ضبط آن‌ها تنها قسمت کوچکی از کار بوده است. او برای ساخت فیلم از تصاویر و ویدیوهای داخل بازی استفاده کرده، به همین دلیل جای‌گذاری بازیگران و چینش آن‌ها در کنار هم سخت‌ترین بخش کار بوده است. سیلورمن درباره این موضوع نوشته: «درهم‌آمیختن تصاویر و سینمایی کردن همه چیز چالش‌برانگیزترین موضوع ساخت بود.»

او افزود: «مجبور بودم بسیاری از مسائل فنی را حل و فصل کنم. به خاطر همین ساخت فیلم مدت زیادی طول کشید.» ظاهرا همین سختی کار باعث شده تا سیلورمن فعلا بی‌خیال ساخت ادامه فیلم شود.

گفتنی است که «شان موری» (خالق No Man’s Sky) هم در صفحه توییتر خود از فیلم و سازندگان آن تمجید کرد.

بازی No Man’s Sky تاکنون مسیر پرپیچ و خمی را برای رسیدن به این نقطه پیموده است. بازی با ایده‌های جاه‌طلبانه استودیوی Hello Games اسم و رسمی برای خود دست و پا کرد و توانست تا نام خود را در فهرست موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ قرار دهد. با این حال، بازی در زمان انتشار خود با سر به زمین خورد و در پایان سال موفق شد تا نام خود را در فهرست ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ ثبت کند. هرچند شکست بازی منجر به ترک سازندگان نشد و آن‌ها سعی کردند تا با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف به صورت مرتب و رایگان، بازی را به همان چیزی که مد نظر طرفداران بود، نزدیک کنند. بزرگ‌ترین به‌روزرسانی No Man’s Sky نوامبر سال گذشته در اختیار کاربران قرار گرفت.

استودیوی Hello Games هم‌اکنون مشغول ساخت بازی The Last Campfire است. این بازی در سال جاری میلادی برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیم اینفورمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما