بازی No Man’s Sky به پلی‌استیشن وی‌آر ۲ خواهد آمد

۱۷ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
No Mans Sky VR

استودیو «هِلو گیمز» (Hello Games) اعلام کرد که بازی فضایی No Man’s Sky  برای دستگاه واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در حال توسعه است.

سه سال پیش، این استودیو آپدیت Beyond را منتشر کرد که یک تجربه‌ی واقعیت مجازی را به بازی اضافه کرد. Beyond که برای Oculus Rift، HTC Vive، Valve Index و PlayStation VR در دسترس است، به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان برای بازی در دسترس قرار گرفت. در ادامه‌ی این تلاش‌ها، آن‌ها اکنون می‌خواهند No Man’s Sky را به پلی‌استیشن وی‌آر ۲ بیاورند که قرار است نسل جدید واقعیت مجازی را ارائه دهد.

برای پلی‌استیشن وی‌آر اصلی، این استودیو بازی No Man’s Sky  را از ابتدا بازسازی کرد؛ این شامل اتاقک خلبان، سیستم‌های کنترل، وسایل نقلیه زمینی، سیستم‌های منو، رابط‌های کاربری، کنترل‌های انتقال از راه دور، دست‌کاری زمین، جلوه‌های پیچ‌وتاب و بسیاری از چیزهای دیگر می‌شود که همه‌ی آن‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که تجربه‌ی راحت‌تر و بهتری را در دستگاه‌های واقعیت مجازی ارائه کنند.

استودیو هِلو گیمز معتقد است که پلی‌استیشن ۵ همراه با پلی‌استیشن وی‌آر ۲ و کنترلر‌های سنس (Sense) این دستگاه حس غوطه‌وری و باورپذیری را چند سطح ارتقا می‌دهد. این استودیو در ماه‌های آینده بیشتر درباره‌ی ویژگی‌های بازی No Man’s Sky برای پلی‌استیشن وی‌آر ۲ صحبت خواهد کرد.

No Man's Sky PSVR2

علاوه بر اینکه این بازی قرار است در زمان عرضه‌ی دستگاه واقعیت مجازی جدید پلی‌استیشن برای این پلتفرم عرضه شود، سازندگان بازی No Man’s Sky همچنان به‌شدت از این بازی پشتیبانی می‌کنند و هرچند وقت یک‌بار یک آپدیت بزرگ را به بازی اضافه می‌کنند که ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. آپدیت جدیدی برای No Man’s Sky به‌تازگی منتشر شده است. این آپدیت جدید که لِوایتن نام دارد که مسافران را در یک حلقه زمانی برای بقا قرار می‌دهد که تجربه‌ای مانند آثار روگ‌مانند را ارائه می‌کند.

البته، این تنها آپدیتی نیست که سازندگان این بازی محبوب اخیراً  دست به انتشار آن زدند. در آپدیت Outlaws که چند ماه پیش عرضه شد، سفینه‌های فضایی به بازی اضافه شد و همچنین مبارزات فضایی و سیستم پاداش یا آسیب در نبرد بهبود پیدا کرد. قبل از آن هم در آپدیتی که سال گذشته با نام Frontiers منتشر شد، شما می‌توانستید همچون یک کلانتر هدایت یک شهر فضایی را در بازی No Man’s Sky بر عهده بگیرید.

پشتیبانی مداوم از بازی و افزودن ویژگی‌های بیشتر در کنار عرضه برای پلتفرم‌های جدید همچون پلی‌استیشن وی‌آر ۲ باعث شده تا این بازی همچنان بتوانند جامعه‌ی طرفداران خود را مشغول و سرگرم بازی نگه دارد و همچنین عده‌ی جدیدی را به‌سوی ماجراجویی عظیم فضایی خود دعوت کند.

منبع: VG247

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه