آپدیت جدید بازی No Man’s Sky سیستم مبارزات بازی را بهتر می‌کند

۲ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آپدیت sentinel

استودیو «هِلو گیمز» (Hello Games) آپدیت جدید بازی No Man’s Sky را با نام آپدیت Sentinels (نگهبانان) منتشر کرده است که همراهان رباتی و دشمنان جدید را اضافه و سیستم سلاح‌ها و موارد دیگر را بازسازی کرده و آن‌ را بهبود داده است.

به‌روزرسانی Sentinels تغییراتی اساسی را در سیستم‌های مبارزه در بازی و دشمنانی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید، به ارمغان می‌آورد تا نتیجه‌ای بسیار چالش‌برانگیز و هیجان‌انگیز ایجاد کند.  No Man’s Skyیک بازی درباره اکتشاف است، اما جهان ما همیشه مملو از خطرات و تهدیدها بوده است. نگهبانان، سیاره‌هایی را که شما کاوش می‌کنید، کنترل می‌کنند و مدت‌ها است که در میان عنصری از بازی بوده‌اند که سازندگان می‌خواستند آن را جذاب‌تر، عمیق‌تر و سرگرم‌کننده‌تر کنند – در حالی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا آن‌ها را به روشی معنادارتر شکست داده و بر آن‌ها غلبه کنند.

خوشبختانه این به‌روزرسانی با مجموعه‌ای از بهبودها و پیشرفت‌ها در مبارزات همراه بوده است. شما به سلاح‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید مانند توپ نوترون پرانرژی، یک دستگاه پنهان‌سازی فعال و یک نارنجک بی‌حس‌کننده جدید دسترسی خواهید داشت. شما همچنین می‌توانید یک هوش مصنوعی را در Minotaur Exomech نصب و اضافه کنید و او در مبارزات از شما محافظت خواهد کرد.

نگهبان‌ها نیز قدرتمندتر شده‌اند. شما باید در مقابل انواع جدید پهبادها – از  جمله واحدهای سنگین، احضار کننده و تعمیرکننده – و حتی با Hardframe Exomech خطرناک آن‌ها مبارزه کنید. نگهبان‌ها اکنون سپرهای انرژی متحرک خود را مستقر می‌کنند و به تسلیحات جدید مانند نارنجک‌های تخریب‌کننده زمین و شعله‌افکن‌هایی با موتور پلاسمایی دسترسی دارند. مکان‌های مرموز Sentinel Pillars با جوایز منحصر‌به‌فرد و داستان‌های مرموز هم برای افرادی که به بایگانی روباتی آن‌ها نفوذ کنند، قرار داده شده است.

با به‌روزرسانی Sentinel، بازیکنان در مورد چگونگی پیدایش Sentinel اطلاعات تازه و جذابی را به دست خواهند آورد. در حالی که در این آپدیت زنجیره مأموریت‌های داستان محور جدیدی اضافه شده است، شما همچنین این فرصت را دوست دارید هوش مصنوعی پهباد همراه خود را دوباره برنامه‌نویسی کنید. همچنین مدتی دیگر قرار است یک Exobiology Expedition با تعداد زیادی جوایز خاص جدید منتشر شود. طبق معمول، این آپدیت بزرگ، بسیاری از باگ‌ها یا مشکلات گزارش‌شده را هم برطرف خواهد کرد.

این آپدیت هم همچون آپدیت‌های گذشته ویژگی‌های کاربردی و تازه‌ی زیادی را به بازی No Man’s Sky اضافه می‌کند تا سازندگان برای بار دیگر تعهد خود را به پشتیبانی از این اثر اثبات کنند.

بازی No Man’s Sky در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی (از طریق استیم و فروشگاه مایکروسافت) در دسترس است. همچنین قرار است نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم در تابستان امسال عرضه شود.

در ادامه می‌توانید تریلر آپدیت Sentinels بازی را ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه