مفرح و سرگرم‌کننده برای دورهمی؛ معرفی بردگیم نوروزی؛ Cash n Guns – نارو

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Cash n Guns

دوباره تعطیلات عید نوروز فرا رسیده و فرصت بیشتری برای فراغت و تفریح و وقت‌گذراندن با اطرافیان فراهم شده است. دو سال گذشته به خاطر اوج کرونا شما را به ماندن در خانه‌هایتان و تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی تشویق می‌کردیم – البته هنوز هم شما را به تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی تشویق می‌کنیم! –  با این حال، امسال اگرچه دوباره موج جدیدی از کرونا آغاز شده اما دوباره شرایط برای دید و بازدید‌ از فامیل و دوستان مهیا شده است (احتمالاً بدون آجیل و تنقلات!). یکی از این تفریح‌های مناسبی که می‌تواند در بعضی از این اوقات فراغت شما و اطرافیانتان را سرگرم کند، بازی‌های رومیزی است. به همین خاطر، سعی کردیم در این ایام تعدادی از بازی‌های رومیزی جذاب را معرفی کنیم که هم جذابیت فراوانی داشته باشند و هم بتوانند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را جذب خود کنند. سعی می‌کنیم طیف بازی‌هایی که معرفی می‌کنیم، گسترده باشد اما از طرفی اولویت را برای آثاری می‌گذاریم که یاد دادن آن‌ها به خانواده و دوستان ساده‌تر باشد.

بعضی از بازی‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که اوج لذت آن‌ها در همین دورهمی‌ها تعریف می‌شود. بازی رومیزی  Cash and Guns که در تولید داخلی آن با اسم «نارو» وارد بازار شده است، یکی از همین دسته بازی‌ها است. این بازی ۴ تا ۸ نفره را ممکن است در بسیاری از کافه‌های بردگیم در سراسر کشور دیده باشید. این بازی به‌ واسطه‌ی مکانیک‌های ساده و در عین حال جذاب آن به‌شدت برای چنین دورهمی‌ها و جمع‌های خانوادگی یا دوستانه مناسب است. مکانیک‌های نسخه‌ی خارجی و داخلی مشابه است اما نسخه‌ی داخلی که با نام بازی نارو وارد بازار شده است، طراحی بصری متفاوتی دارد و کمی تصویرگری شخصیت‌ها جدی‌تر شده است.

ماجرای بازی «نارو» یا Cash and Guns این‌گونه است که شما نقش گروهی از تبهکاران را بر عهده دارید که انبار متروکه‌ای که غنیمت و ثروت زیادی در آن مخفی شده بود، غارت کرده‌اید اما پس از انجام عملیات شما و دیگر اعضا نمی‌توانید برای تقسیم غنائم با همدیگر توافق کنید. حال باید اسلحه‌ی خود را بیرون بکشید و به سوی دیگر افراد نشانه‌ بگیرید. هرکدام از بازیکنان که بتوانند تا لحظه‌ی آخر (که در بازی ۸ راند وجود دارد) زنده بماند و بیشترین امتیاز یا ثروت را کسب کند، برنده خواهد بود.

بردگیم نارو

روند بازی هم دقیقاً به همین شکل است. بازیکنان در ابتدا راند به‌صورت همزمان سلاحی قلابی را به‌سوی یکی از دیگر بازیکنان نشانه می‌گیرند، تا زخمی به آن بازیکن وارد کنند. البته، هر بازیکن در بازی هم تیر واقعی و هم تیر مشقی دارد که می‌تواند مکانیک بلوف‌زنی را به شکل بسیار جالبی وارد بازی کند. در واقع، بلوف‌زنی نقش مهمی را در این بازی ایفا می‌کند. این روند ساده و اتفاقاتی که در این میان بین بازیکنان می‌افتد و شلیک‌هایی که صورت می‌گیرد و احتمالاً کینه‌هایی که پس از آن برای تلافی به وجود می‌آید، بسیار روند بازی را سرگرم‌کننده و مفرح می‌کند.

اگرچه شما نقش گروهی از افراد خلافکار را بر عهده دارید ولی این روند بسیار مفرح و شاد می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی در دورهمی‌های شما در ایام عید باشد و لحظات شیرینی را برای شما رقم بزند.

بازی فکری مدل ناروبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما