کاوش در اعماق دریا؛ معرفی بردگیم نوروزی: The Crew: Mission Deep Sea

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
The Crew: Mission Deep Sea

دوباره تعطیلات عید نوروز فرا رسیده و فرصت بیشتری برای فراغت و تفریح و وقت‌گذراندن با اطرافیان فراهم شده است. دو سال گذشته به خاطر اوج کرونا شما را به ماندن در خانه‌هایتان و تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی تشویق می‌کردیم – البته هنوز هم شما را به تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی تشویق می‌کنیم! –  با این حال، امسال اگرچه دوباره موج جدیدی از کرونا آغاز شده اما دوباره شرایط برای دید و بازدید‌ از فامیل و دوستان مهیا شده است (احتمالاً بدون آجیل و تنقلات!). یکی از این تفریح‌های مناسبی که می‌تواند در بعضی از این اوقات فراغت شما و اطرافیانتان را سرگرم کند، بازی‌های رومیزی است. به همین خاطر، سعی کردیم در این ایام تعدادی از بازی‌های رومیزی جذاب را معرفی کنیم که هم جذابیت فراوانی داشته باشند و هم بتوانند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را جذب خود کنند. سعی می‌کنیم طیف بازی‌هایی که معرفی می‌کنیم، گسترده باشد اما از طرفی اولویت را برای آثاری می‌گذاریم که یاد دادن آن‌ها به خانواده و دوستان ساده‌تر باشد.

برای بازی امروز، به سراغ یک بازی همکاری مشترک بسیار معروف رفته‌ایم که در جهان سروصدای زیادی به پا کرده است و در حال حاضر در میان بازی‌های خانوادگی سایت Board Game Geek در رتبه‌ی اول قرار گرفته است. بازی «خدمه: مأموریت در اعماق اقیانوس» (The Crew: Mission Deep Sea) دنباله‌ای برای بازی قبلی خدمه محسوب می‌شود. این بازی از ۲ تا ۵ نفر بازیکن پشتیبانی می‌کند و مدت زمان آن هم حدود بیست دقیقه خواهد بود. در بازی کارتی خدمه: مأموریت در اعماق اقیانوس ، شما و سایر بازیکنان با هم همکاری می‌کنید تا قاره گمشده مو (Mu) را جستجو کنید. این ماجراجویی جدید خدمه شما را در جستجوی سرزمین افسانه‌ای غرق‌شده به اعماق اقیانوس می‌برد. اینکه تا چه حد می‌توانید به اهداف مأموریت‌ خود برسید، کاملاً به این بستگی دارد که چگونه به عنوان یک تیم با هم کار می‌کنید.

بازی خدمه: مأموریت در اعماق دریا

این نسخه جدید بازی خدمه دارای همان مکانیک‌های خلاقانه و نوآورانه‌ی بازی بسیار تحسین‌شده قبلی است اما با برخی مکانیک‌های شگفت‌انگیز جدید و هیجان‌انگیز را هم اضافه کرده است! در حالی که به خاطر موضوع تماتیک بازی و همچنین مکانیک‌های اصلی آن ارتباط بین اعضای خدمه شما به دلیل وضعیت شما در زیر اقیانوس به شدت محدود شده است و در قوانین بازی هم آمده که در جریان بازی بازیکنان نباید با همدیگر صحبت کنند اما در عین حال همکاری بسیار اهمیت دارد و نقش کلیدی را در موفقیت شما در انجام مأموریت‌ها ایفا می‌کند.

تجربه‌ی این بازی خلاقانه و مأموریت‌هایش با یک جمع دوستانه‌ی ثابت و آشنا می‌تواند لذت بسیار جالبی داشته باشد و شما را به یک ماجراجویی در اعماق دریا بفرستد.

بازی فکری گیم باز مدل خدمه ماموریت در اعماق اقیانوس

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما