نوشیدنی فال‌آوت به دنیای واقعی می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به‌زودی بخشی از دنیای مجموعه بازی‌های «فال‌آوت» (Fallout) برای دوستداران‌اش وارد دنیای حقیقی می‌شود. البته از آن دنیای پساآخرالزمانی و عوارض جانبی مرگبار خبری نیست.

فال‌آوت، یکی از مجموعه بازی‌های پرطرفداری است که در صنعت بازی‌های ویدیویی سابقه‌ای طولانی دارد. شماره‌ی چهارم از این مجموعه بازی‌ها، در رویداد E3 امسال و طی کنفرانسی ۲ ساعته رونمایی شد. استودیوی بازی‌سازی «بتسدا» (Bethesda) که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی مجموعه بازی‌های فال‌آوت را بر عهده دارد، وارد همکاری با شرکت تولید نوشیدنی‌های غیرالکلی «جونز سودا کمپانی» (Jones Soda Company) شده و این دو قصد دارند تا «نوکا کولا کوانتوم» (Nuka-Cola Quantum) را در سرتاسر ایالات متحد توزیع کنند.

البته نوکا کولا به خاطر تشتک‌های‌اش که در شماره‌های اخیر فال‌آوت حکم پول را داشت، معروف بود. «نوکا کولا کوانتوم» هم یک نوع کمیاب از نوکا کولا است که مصرف‌اش امتیازات بیشتری به بازی‌کننده می‌دهد، اما در عین حال اعتیادآور است. نوکا کولا کوانتوم به خاطر عنصر رادیواکتیو داخل‌اش، رنگ آبی فلورسنت درخشانی دارد.

nuka-cola-quantum-fallout

Nuka-Cola Quantum

البته تمام این‌ها مربوط به نوکا کولاهای داخل بازی است. محصولی که جونز در فروشگاه‌ها توزیع خواهد کرد، یک نوشیدنی با طعم لیموناد و توت است. انتظار می‌رود با توجه به محبوبیت بالای مجموعه بازی‌های فال‌آوت، این نوشیدنی هم فروش بالا و خوبی داشته باشد. نوکا کولا کوانتوم از ۱۹ آبان و همزمان با عرضه‌ی فال‌آوت۴ از فروشگاه‌های امریکا قابل خریداری خواهد بود.

فال‌آوت۴ برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. محمد

    بتسدا کارش درسته واقعاً

  2. داود

    اقا این نوکا کولا رو هم بیارین خریدارو خاطرخواه تو ایران کم نداره….

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما