One UI Book 4 معرفی شد؛ رابط کاربری سامسونگ برای ویندوز

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
One UI Book 4

روز گذشته در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ، این شرکت از رابط کاربری One UI Book 4 رونمایی کرد. مانند رابط کاربری One UI که ظاهر اندروید را تغییر می‌دهد، One UI Book هم ظاهر ویندوز را عوض می‌کند تا با زبان بصری رابط کاربری لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های سامسونگ هماهنگی بیشتری پیدا کنند.

سامسونگ طی چند سال گذشته همکاری گسترده‌ای را با مایکروسافت آغاز کرده و روزبه‌روز این همکاری عمیق‌تر می‌شود. به‌عنوان مثال از مدت‌ها قبل شاهد قرارگیری اپلیکیشن‌های مایکروسافت در گوشی‌های سامسونگ هستیم و همچنین در طرح‌های مربوط به برقراری ارتباط میان ویندوز و گوشی‌های اندرویدی، سامسونگ نقش مهمی را ایفا کرده است.

طبق اعلام سامسونگ، One UI Book 4 برای لپ‌تاپ‌های گلکسی بوک پرو ۳۶۰، گلکسی بوک پرو، گلکسی بوک فلکس، گلکسی بوک و گلکسی بوک اودیسه ارائه می‌شود. همچنین مطمئنا دیگر لپ‌تاپ‌های جدید سامسونگ هم این رابط کاربری را دریافت می‌کنند.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از این رابط کاربری منتشر نشده و نمی‌دانیم که چگونه و تا چه حد ظاهر ویندوز را تغییر می‌دهد. خود رابط کاربری One UI ظاهر اندروید را به طور گسترده دست‌خوش تغییر می‌کند ولی ویندوز یک سیستم‌عامل متن‌باز نیست و به همین خاطر سامسونگ هم نمی‌تواند ظاهر آن را تا حد زیادی تغییر دهد. در هر صورت بعد از عرضه‌ی One UI Book 4، می‌توانیم آن را بررسی کنیم.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما