دوربین وان‌پلاس ۱۱ پرو بهتر از شیائومی ۱۲S اولترا خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
وان‌پلاس 11 پرو

بر اساس شایعه‌ای که هفته‌ی قبل منتشر شد، به نظر می‌رسد وان‌پلاس قصد دارد گوشی اوپو فایند X6 پرو را به عنوان وان‌پلاس ۱۱ پرو راهی بازار کند. حالا همین افشاگر، اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی اوپو موردنظر فاش کرده است. او بر این باور است که گوشی موردنظر در مقایسه با شیائومی ۱۲S اولترا از دوربین بهتری بهره می‌برد.

به طور مشخص، وان‌پلاس ۱۱ پرو قرار است با دوربین اصلی مبتنی بر سنسور غول‌پیکر ۱ اینچی، سنسور ۵۰ مگاپیکسلی IMX766 برای دوربین اولترا واید و دوربین پریسکوپی باکیفیت بهره ببرد. اگرچه گوشی‌های وان‌پلاس و اوپو روز‌به‌روز شباهت بیشتری به یکدیگر پیدا می‌کنند، اما گاهی اوقات برخی تفاوت‌ها هم میان گوشی‌های مشابه این دو شرکت به چشم می‌خورد. بنابراین احتمالا این پرچم‌داران اوپو و وان‌پلاس از نظر دوربین تا حدی با یکدیگر تفاوت خواهند داشت.

به عنوان مثال می‌توانیم به گوشی‌های وان‌پلاس ۱۰ پرو و فایند X5 پرو اشاره کنیم که هر دو از نمایشگر و سخت‌افزار یکسان استفاده می‌کنند اما در زمینه‌ی دوربین‌های اصلی تفاوت‌های کلیدی با هم دارند. اما حالا با توجه به گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد برای وان‌پلاس ۱۱ پرو با تفاوت‌های کمتری نسبت به گوشی پرچم‌دار اوپو روبرو خواهیم شد.

منبع: notebookcheckبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما