ساخت وان‌پلاس ۹T احتمالا لغو شده است

۷ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
وان‌پلاس 9T

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، شرکت وان‌پلاس در هر سال چندین ماه بعد از معرفی پرچم‌داران اصلی خود، از مدل‌های دارای پسوند T رونمایی می‌کند که تا حد زیادی مبتنی بر همان پرچم‌داران اصلی هستند. امسال هم احتمالا تعدادی از کاربران طرفدار گوشی‌های وان‌پلاس به جای خرید پرچم‌داران فعلی این شرکت، منتظر معرفی سری وان‌پلاس ۹T هستند. اما حالا به گفته‌ی یکی از مشهورترین افشاگران، امسال نباید انتظار معرفی این گوشی‌ها را داشته باشیم.

در همین رابطه ماه گذشته شایعه‌ای مبنی بر معرفی نشدن وان‌پلاس ۹T پرو منتشر شد. با توجه به نبود مدل پرو وان‌پلاس ۸T، چنین شایعه‌ای منطقی به نظر می‌رسید. اما حالا طبق خبر اعلام شده از طرف این افشاگر، وان‌پلاس توسعه‌ی گوشی ۹T را هم کنار گذاشته است.

چرا وان‌پلاس چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است؟ اگر پیگیر خبرهای مربوط به تراشه‌ها بوده باشید، احتمالا می‌دانید که کمبود جهانی تراشه مشکلات زیادی را برای شرکت‌ها ایجاد کرده و سازندگان گوشی‌های هوشمند به ناچار تغییراتی را درباره‌ی محصولات خود عملی کرده‌اند. بنابراین به نظر می‌رسد مدیران وان‌پلاس به دلیل همین مشکل مهم تصمیم گرفته‌اند امسال سری ۹T را راهی بازار نکنند.

وان‌پلاس 9T

از طرف دیگر، وان‌پلاس مدتی قبل اعلام کرد که همکاری خود با شرکت اوپو را افزایش می‌دهد و شاید این تصمیم ارتباطی به همین موضوع داشته باشد. همچنین احتمالا این تصمیم بخشی از برنامه‌ی وسیع‌تر وان‌پلاس برای کاهش تعداد گوشی‌ها محسوب می‌شود. به همین خاطر شاید وان‌پلاس با کاهش تنوع بین گوشی‌های پرچم‌دار خود می‌خواهد تمایز بین گوشی‌های ارائه شده را افزایش بدهد.

در نهایت باید بگوییم که اگرچه این افشاگر در زمینه‌ی افشای اطلاعات درست ید طولایی دارد، اما فعلا باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم. وان‌پلاس معمولا سری T را در سه‌ماهه‌ی چهارم سال میلادی عرضه می‌کند و این یعنی تا زمان عرضه‌ی این گوشی‌ها فاصله‌ی زیادی داریم. به همین خاطر اگر این خبر صحت داشته باشد، تا آن زمان بدون شک اطلاعات بیشتری درباره‌ی این تصمیم وان‌پلاس به بیرون درز پیدا می‌کند.

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه