گوشی وان‌پلاس ۹RT و هدفون وان‌پلاس بادز Z2 هفته‌ی آینده معرفی می‌شوند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
وان‌پلاس 9RT

شرکت وان‌پلاس مدتی قبل اعلام کرد که گوشی ۹RT امسال راهی بازار نمی‌شود ولی چندین گزارش مختلف از ساخت این گوشی خبر دادند. حالا وان‌پلاس اعلام کرده که گوشی وان‌پلاس ۹RT و هدفون بی‌سیم بادز Z2 در تاریخ ۲۱ مهر معرفی خواهند شد.

این دو محصول در چین رونمایی می‌شوند و هنوز معلوم نیست که آیا راهی بازارهای جهانی هم خواهند شد یا نه. باید خاطرنشان کنیم وان‌پلاس ۹R هم فقط در بازار چین و هند عرضه شد و به همین خاطر احتمالا گوشی ۹RT هم فقط در این دو بازار به دست کاربران می‌رسد.

در همین رابطه شب گذشته تصاویر رندر وان‌پلاس ۹RT منتشر شد که جزئیات طراحی پنل پشتی آن را نشان می‌دهد. روی هم رفته به نظر می‌رسد این گوشی بهتر از وان‌پلاس ۹R خواهد بود اما از طرف دیگر از امکانات کمتری نسبت به وان‌پلاس ۹ بهره می‌برد.

وان‌پلاس بادز Z2

در کنار این گوشی، هدفون بی‌سیم وان‌پلاس بادز Z2 معرفی خواهد شد. بنا به گزارش‌های مختلف، این هدفون از بلوتوث ۵.۲، گواهی IP55 و حذف صدای محیط بهره می‌برد و حداکثر عمر باتری آن به ۷ ساعت می‌رسد که در صورت استفاده از کیس شارژ، باتری آن تا ۳۸ ساعت می‌تواند انرژی لازم را تأمین کند. روی هم رفته به نظر می‌رسد این هدفون نسبت به نسل قبلی یک ارتقای قابل توجه محسوب می‌شود.

احتمالا تا زمان برگزاری این رویداد، جزئیات بیشتری از این دو محصول فاش می‌شود. امیدواریم وان‌پلاس قیمت مناسبی را برای جدیدترین گوشی و هدفون بی‌سیم خود در نظر گرفته باشد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما