ساعت هوشمند مورد انتظار وان‌پلاس نورد واچ در دو طرح و پنج مدل عرضه می‌شود

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
وان‌پلاس نورد واچ

وان‌پلاس قصد دارد ساعت هوشمند اقتصادی و البته مورد انتظار خود را که نورد واچ هم نام دارد، در دو طرح و پنج مدل مختلف راهی بازار کند.

وان‌پلاس در تولید نورد واچ اندکی متفاوت ظاهر شده و برخلاف تمام شرکت‌های دیگر، یک ساعت را در دو طرح مختلف طراحی کرده است. شاید برایتان عجیب باشد اما نورد واچ در یک نسخه با نمایشگر دایره‌ای شکل و در نسخه‌ی دیگر، با نمایشگر مستطیلی به بازار عرضه می‌شود. ساعت دایره‌ای شکل در سه مدل مختلف و مستطیلی هم در دو مدل در دسترس قرار خواهند گرفت.

ساعت دایره‌ای شکل در یک مدل، بزل بزرگی اطراف نمایشگر خواهد داشت و روی فریم سمت راستی آن هم دو کلید تعبیه خواهد شد. این در حالی است که مدل دیگر، بزل یادشده را نخواهد داشت و مدل سوم هم علاوه بر اینکه بزلی ندارد، روی فریم خود هم فقط از یک کلید بهره می‌برد.

وان‌پلاس نورد واچ
وان‌پلاس نورد واچ
وان‌پلاس نورد واچ

مدل مستطیلی وان‌پلاس نورد واچ اما در هر دو نسخه یک کلید روی فریم سمت راست خود دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، بین این دو ساعت از لحاظ ظاهری فقط یک تفاوت وجود دارد که آن هم بخشی خواهد بود که بند ساعت از آن عبور می‌کند. در غیر این صورت هیچ تفاوت خاصی حداقل از این رندرهای منتشر شده بین این دو نشان داده نمی‌شود.

وضوح تصویر نمایشگر در مدل دایره‌ای شکل به ۲۴۰ ×‌ ۲۴۰ و ۳۹۰ × ۳۹۰ پیکسل می‌رسد در حالی که این میزان برای مدل مستطیلی به ۲۴۰ × ۲۸۰ و ۳۶۸ × ۴۴۸ پیکسل تغییر می‌کند. گزارش مربوط به این محصولات با یک پیش‌بینی تقریبا مبهم از قیمت آن‌ها به پایان می‌رسد. در این گزارش آمده که وان‌پلاس ساعت‌های خود را ۵۰۰۰ روپیه (معادل ۶۳ دلار آمریکا) قیمت‌گذاری خواهد کرد که نمی‌دانیم این قیمت اصلا مربوط به کدام مدل است.

وان‌پلاس در حال حاضر فعالیت زیادی در زمینه‌ی تولید محصولات هوشمند دارد. شرکت چینی اگرچه تا چند سال قبل فقط گوشی تولید می‌کرد اما ورود آن به بخش میان‌رده و اقتصادی باعث شد متوجه شود باید به بخش‌های دیگر هم ورود کند. حالا وان‌پلاس رسما در بخش گجت‌های پوشیدنی هم فعالیت دارد اما هنوز آن محبوبیتی را که باید بدست نیاورده است. حال باید دید آیا موفق خواهد شد خود را به یک رقیب جدی برای برندهای برتر بازار تبدیل کند یا خیر.

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه