عصر اژدها ۴ رسما Dreadwolf نام‌گذاری شد؛ بازی امسال هم عرضه نمی‌شود

۱۶ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Dragon_Age_Dreadwolf

بازی عصر اژدها (Dragon Age) یکی از بهترین عناوین شرکت بایوور (Bioware) است. این بازی در سبک جهان باز و نقش آفرینی بوده و محبوبیت بسیار زیادی دارد. حال عنوان بعدی از مجموعه عصر اژدها برای مدت زیادی است که در دست ساخت است. با اینحال اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده بود. حال بایوور اعلام کرده که نام عنوان بعدی مجموعه عصر اژدها دردولف (Dreadwolf) خواهد بود.

همینطور اینکه این شرکت اطلاعاتی در مورد این نام منتشر کرده است.

درد ولف کیست؟

درد ولف یکی از خدایان الف است. برخی بر این باورند که او به مردمش خیانت کرده است. افراد دیگر نیز باور دارند که او در تلاش است تا مردم خود را نجات دهد. انگیزه و روش‌های او بسیار متفاوت است. به همین دلیل اکثر افراد او را قضاوت می‌کنند. نام دیگر درد ولف سولاس (Solas) است. افرادی که قبلاً عناوین عصر اژدها را تجربه کرده‌اند با او آشنایی دارند. از طرفی اگر در این مجموعه تازه‌کار هستید، نگران نباشید، او قطعاً خود را به شما معرفی خواهد کرد.

بازی Dragon Age Dreadwolf

سؤال‌های زیادی در مورد این بازی وجود دارند و تیم سازنده قطعاً به آن‌ها پاسخ خواهند داد. بایوور به طور رسمی اعلام کرد که قرار نیست بازی دردولف امسال عرضه شود. با اینحال این شرکت همچنان روی بازی جدید عصر اژدها کار خواهد کرد تا بهترین تجربه را به کاربران ارائه دهد. به همین دلیل تولید این بازی بیشتر طول خواهد کشید.

هنوز تاریخ رسمی‌ای برای عرضه بازی عصر اژدها: دردولف اعلام نشده است. این بازی برای مدت زیادی است که در حال ساخت است به همین دلیل طرفداران به شدت مشتاق هستند. از طرفی با توجه به میزان زمانی که برای ساخت این بازی صرف شده، انتظارات از آن بسیار بالا است. حال امیدواریم که بایوور بتواند این انتظارات را برآورده کند. عناوین آخر این شرکت مثل انتم (Anthem) چندان قوی عمل نکرده و به همین دلیل بایوور به عصر اژدهای جدید نیاز دارد.

منبع: Blog.Bioware.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه