بلیزارد ممکن است یک فیلم Overwatch بسازد

۲۴ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

انیمیشن‌هایی که شرکت بازی‌سازی «بلیزارد» برای اکشن اول شخص آنلاین خود می‌سازد، از نظر کیفیت چیزی از ساخته‌های پیسکار و دیزنی کم ندارند. بلیزارد برای معرفی شخصیت‌های بازی «اورواچ» (Overwatch)، از این انیمیشن‌های کوتاه کامپیوتری استفاده می‌کند، چون خود بازی تمام و کمال آنلاین است و قصه‌ای در آن تعریف نمی‌شود.

فیلمی در این مجموعه می‌تواند موفقیت زیادی برای اکتیویژن داشته باشد.

تا به امروز هشت انیمیشن کوتاه برای Overwatch ساخته شده است و برخی از آن‌ها حتی در سینماهای ایالات متحده نمایش داده شده‌اند. «جف کپلن»، کارگردان این بازی، درباره‌ی انیمیشن‌هایی که می‌سازند گفته است: «جذاب‌ترین بخش کار ما این انیمیشن‌های کوتاه هستند. از کار با گروه انیمیشن سازی بلیزارد لذت می‌بریم و از اینکه می‌توانیم خارج از گیم پلی، قصه تعریف کنیم. می‌توانیم هر نوعی قصه‌ای که می‌خواهیم بگوییم.»

معمولا پس از انتشار هر انیمیشن بلیزارد، چه برای World of Warcraft و چه برای Diablo یا Overwatch، طرفداران این شرکت بازی‌سازی از علاقه‌شان برای ساخت یک فیلم سینمایی کامل از سوی بلیزارد صحبت می‌کنند. ممکن است این اتفاق برای Overwatch روی دهد.

سخنگوی شرکت اکتیویژن، مالک بلیزارد، در مصاحبه‌ای به خبرگزاری MCV گفته است: «ما دوست داریم یک فیلم Overwatch بسازیم. این مجموعه‌ها روی پلتفرم‌های مختلف وجود دارند و فقط بازی ویدیویی آن‌ها را جلو نمی‌برد. می‌توان با محتوای خطی مثل فیلم و سریال مخاطب را گسترش داد.»

بازی Overwatch بیش از ۳۵ میلیون نفر بازی‌کننده دارد. فیلمی در این مجموعه می‌تواند موفقیت زیادی برای اکتیویژن داشته باشد؛ مخصوصا که بازی Overwatch مخاطب بزرگی در چین دارد و اکران یک فیلم در این کشور، سود بزرگی را در پی دارد. فیلم سینمایی World of Warcraft با اینکه خوب نبود، فروشی شگفت‌انگیز در چین داشت.

طبق گفته‌ی اکتیویژن، اولویت اول آن‌ها ساخت یک فیلم سینمایی در مجموعه‌ی Call of Duty است.

منبع: Digital Trends

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar مصطفی

    ورلد آو وارکرفت که یه عنوان خیلی بزرگتر و قدیمی تر با داستانی هزاران بار پیچیده تر و گسترده تر از اورواچ باشه، فیلمش اون چیز افتضاح از آب در اومد. اورواچ دیگه بماند. خیلی خوب میشه که کلا سینمایی ها و سینما دوست ها دست از سر بازیهای ویدئویی بردارن و با ساختن فیلمهای مزخرف خاطرات بازیها رو خراب نکنن. چیزی که همیشه به وقوع پیوسته.توم ریدر. رزیدنت ایول. سایلنت هیل و ….

  2. Avatar No One

    اگه این جوری پیش بره بلیزارد سریال هم واسه Overwatch میسازه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه