پرسونا کیو ۲ نسخه‌ی انگلیسی خواهد داشت؛ ولی با صداگذاری ژاپنی

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
بازی Persona Q2

شرکت «اتلوس» (Atlus) اعلام کرد که بازی «پرسونا کیو ۲: هزارتوی سینمای جدید» (Persona Q2: New Cinema Labyrinth) برای پلتفرم نینتندو ۳DS در تاریخ ۴ ژوئن منتشر خواهد شد. بازی با صداگذاری ژاپنی و زیرنویس انگلیسی عرضه می‌شود و برنامه‌ای برای اضافه کردن صداگذاری انگلیسی به آن در نظر گرفته نشده است.

نسخه ۴۰ دلاری آن با چهار دکمه مزیّن به تصویر قهرمانان اصلی بازی عرضه خواهد شد. در عین حال نسخه ۷۰ دلاری بازی به نام نسخه «شو تایم» (Showtime) علاوه بر بازی شامل عروسک پنج اینچی شخصیت سگ بازی «پرسونا ۳» به نام «کورومارو» (Koromaru)، آرت بوک، یک دسته کارت بازی، چهار دکمه و جعبه مخصوص بازی می‌شود.

اتلوس بازی را این‌گونه معرفی می‌کند:

«آماده شوید تا در بازی دانجن کرالر جدید نینتندو ۳DS به نام پرسونا کیو۲: هزارتوی جدید سینما با دنیای پر راز و رمز فیلم‌ها روبرو شوید. گروه «دزدان فانتوم» (Phantom Thieves) در ماجراجویی جدید خود در هزارتویی از فیلم‌ها گرفتار می‌شوند. فیلم‌هایی که با توجه به ژانرشان پیچ و خم‌های مخصوص به خود را دارند. در این راه با قهرمان‌های دیگری مانند خودتان روبرو می‌شوید که با اراده و قدرت‌شان به شما کمک می‌کنند. ولی این دختر اسرارآمیز به نام «هیکاری» کیست؟ گروه چگونه می‌تواند از این گرداب سینمایی که زمان و مکان را در خود گره زده است، بگریزند؟»

قابلیت‌های جدید بازی:

  • جوکر نقش اصلی است – داستانی عمیق را از دید قهرمان پرسونا ۵ تجربه کنید. به عنوان رهبر دزدان فانتوم با گروه «سیز» (E.E.S) از پرسونا ۳ و تیم تحقیق از پرسونا ۴ در دنیای سینمایی ملاقات کنید!
  • قهرمان دختر نسخه PSP بازی پرسونا ۳ به صحنه می‌آید – بالاخره پس از مدت‌ها قهرمان دختر نسخه PSP بازی پرسونا ۳ به بازی پرسونا کیو اضافه شد. او در این سفر روی پرده نقره‌ای سینما نقش مهمی را ایفا خواهد کرد!
  • ادای احترام به فیلم‌های کلاسیک – هزارتوهای بازی که نشان‌دهنده ژانرهای مختلف سینما هستند هر کدام از فیلم‌های معروف آن ژانرها الهام گرفته شده‌اند که مسلما طرفداران سینما آنها را دوست خواهند داشت!
  • با یک گروه بزرگ همراه باشید – پرسونا کیو ۲ بر اساس مکانیک‌های نبرد پرسونا کیو و پرسونا ۵ ساخته شده است که قابلیت جدید «اتحاد» هم به آنها اضافه شده است. با انجام ماموریت‌های جانبی، گروه‌ها و زوج‌های مختلف با هم متحد شده و حملات مخصوص خود را انجام می‌دهند!
  • بازی برای طرفداران دنیای سینما – به لطف صدای ژاپنی و زیرنویس انگلیسی بازی، جذب دنیای پرسونا کیو۲: هزارتوی جدید سینما شوید. این اولین بار است که طرفداران سری پرسونا، صدای اصلی ژاپنی شخصیت‌های بازی پرسونا ۳ را می‌شنوند!

می‌توانید تریلر رونمایی بازی و چند تصویر از خود بازی را در زیر مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه