PES 2016 را هفته آینده بازی کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

علاقه‌مندان به بازی Pro Evolution Soccer یا همان PES می‌توانند هفته آینده دموی قابل بازی این عنوان را تجربه کنند.

 

شرکت کونامی اعلام کرد که هفته آینده دموی قابل بازی PES 2016 را منتشر می‌کند.

 

شرکت کونامی اعلام کرد بازی‌کننده‌ها می‌توانند در تاریخ ۲۲ مرداد ماه این دموی قابل بازی را روی کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی تجربه کنند. این شرکت قول داده که بازی‌کننده‌ها می‌توانند تجربه بسیار خوبی از این دمو به‌دست بیاورند و با ویژگی‌های جدید این بازی آشنا شوند. براساس گفته‌های کونامی این بازی مرحله جدیدی از کیفیت و واقعیت‌گرایی را در «روند بازی» (GamePlay) به‌نمایش در می‌آورد و بازی‌کننده‌ها از آن ناامید نخواهند شد. شرکت کونامی با اعلام این خبر، نسخه نهایی طرح روی جلد این بازی را هم به‌نمایش درآورد که در ادامه می‌توانید آن‌را مشاهده کنید.

pes2016-8

لازم به‌ذکر است که امسال بیستمین سالگرد مجموعه بازی‌های PES به‌حساب می‌آید و به‌همین دلیل کونامی قرار است دموی قابل بازی PES 2016 را در نمایشگاه گیمزکام به‌نمایش دربیاورد. این شرکت گفته است که به‌زودی تریلری را منتشر می‌کند که در آن ویژگی‌های جدید بازی به‌نمایش در می‌آیند.
این بازی به‌وسیله موتور بازی‌سازی FOX درحال ساخت است و به‌نظر می‌رسد که جلوه‌های گرافیکی بسیار خوبی را پیش‌روی بازی‌کننده‌ها قرار دهد. براساس اطلاعات منتشر شده فیزیک طراحی شده برای توپ در این بازی با پیشرفت‌های خوبی همراه بوده و حرکت توپ نظر بازی‌کننده‌ها را به سمت خودش جلب می‌کند.
pes2016-1
کونامی اعلام کرده در این دموی قابل بازی چند تیم ملی و چند تیم باشگاهی قرار گرفته است. دموی بازی PES 2016 را می‌توان از طریق شبکه‌های ایکس‌باکس لایو و شبکه پلی‌استیشن برای کنسول‌های بازی دانلود کرد. نسخه رایانه‌های شخصی آن هم از طریق شبکه استیم قابل دانلود خواهد بود. لازم به ذکر است که نسخه نهایی این بازی در تاریخ ۲۷ شهریور برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه می‌شود.
pes2016-2
منبع: Konami


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما