مبارزات نوبتی به Pillars of Eternity 2 می‌آیند

۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۰ ۸ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Pillars of Eternity 2

استودیوی بازی‌سازی آبسیدین آپدیت بزرگی برای جدیدترین نقش‌آفرینی خود عرضه کرده است. در قالب آپدیت جدید بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire، سیستم مبارزه‌ی کاملا تازه‌ای به بازی اضافه شده است. از این پس می‌توان این نقش‌آفرینی آبسیدین را به صورت نوبتی بازی کرد.

نه ماهی از عرضه‌ی قسمت دوم بازی Pillars of Eternity می‌گذرد و آپدیت رایگان جدید این بازی، کاملا مبارزات بازی را دگرگون می‌کنند؛ البته در صورتی که خود بازی‌کننده بخواهد ساختار کلاسیک‌تری به بازی‌اش دهد. پس از آپدیت بازی به نسخه‌ی ۴.۱ به هنگام شروع یک بازی جدید (نیو گیم)، انتخابی مقابل بازی‌کننده قرار داده می‌شود: اینکه Pillars of Eternity 2 با سیستم مبارزه‌ی همزمان شروع شود یا سیستم مبارزه‌ی نوبتی.

در قالب آپدیت جدید بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire، سیستم مبارزه‌ی کاملا تازه‌ای به بازی اضافه شده است.

هم Pillars of Eternity 2 و هم قسمت اول این بازی، سیستم مبارزه‌ی همزمان دارند، ولی می‌توان مبارزات را متوقف کرد و به افراد گروه فرمان‌های مختلفی داد؛ طوری که می‌توان گفت بازی از نظر روند، شبیه به دروازه‌های بالدور (Baldur’s Gate) است.

با این حال، سیستم مبارزه‌ی نوبتی، Pillars of Eternity 2 را شبیه به نقش‌آفرینی‌های تاکتیکی نوبتی کلاسیک می‌کند؛ نقش‌آفرینی‌های مثل فال‌آوت ۱ و ۲ یا تورمنت. در سیستم نوبتی، هر حرکت بازی‌کننده یا دشمنان، از راه رفتن گرفته تا مصرف آیتم و حمله، به صورت نوبتی انجام می‌شود.

سیستم مبارزه‌ی نوبتی همه چیز مبارزات Pillars of Eternity 2 را تغییر می‌دهد و مطمئن هستیم که استودیوی آبسیدین تلاش بزرگی برای انجام این کار کرده است.

بازی Pillars of Eternity 2

بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های چند سال اخیر است. از داستان بازی گرفته تا دنیای آن و مکانیک‌های و سیستم‌های نقش‌آفرینی، Pillars of Eternity 2 مجموعه‌ای از بهترین‌ها را در مقابل بازی‌کننده می‌گذارد. بازی حتی تلاش کرده است تا تکاملی از سیستم‌های کلاسیک نقش‌آفرینی را معرفی کند و از پس این کار هم برآمده است.

در توضیح سیستم نوبتی جدید Pillars of Eternity 2 ویدیویی از سوی استودیوی آبسیدین منتشر شده است. «جاس سایر» (Josh Sawyer)، کارگردان بازی، تغییرات این آپدیت جدید را در این ویدیو توضیح می‌دهد و می‌توانید آن را در ادامه ببینید.

بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire فعلا فقط روی کامپیوتر عرضه شده. قرار است در سال ۲۰۱۹ بازی به کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم بیاید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما