پینترست با اپلیکیشن Shuffles ساخت کلاژ را لذت‌بخش‌تر از همیشه می‌کند

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پینترست

به گزارش TechCrunch، امروز پینترست یک اپلیکیشن جدید برای سیستم‌عامل iOS به نام «Shuffles» منتشر کرده است. این اپلیکیشن، یک شبکه‌ی اجتماعی به سبک کلاژ است که در آن کاربران می‌توانند یک مودبرد دیجیتال ایجاد کنند و با دیگران در این پلتفرم تعامل کنند. این اپلیکیشن از امروز از طریق لینک دعوت در دسترس کاربران قرار دارد.

در این اپلیکیشن کاربران می‌توانند با استفاده از کتابخانه‌ی عکس پینترست کلاژهای خود را بسازند یا از اشیایی که می‌خواهند با دوربین گوشی عکس بگیرند. این برنامه همچنین دارای تعدادی قابلیت ویرایش عکس مانند Cut Out برای جداسازی اشیاء در یک عکس خاص، کلاژ برای همپوشانی عکس‌ها و ترکیب کردن خلاقیت‌های کاربران با یکدیگر و Animate برای قرار دادن جلوه‌های بصری بر روی اشیا است. پروژه‌ی نهایی را همچنین می‌توان در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

به گفته‌ی TechCrunch، اپلیکیشن Shuffles توسط تیم TwoTwenty پینترست طراحی شده است. اپ Shuffles در واقع روشی جذاب برای طراحی، انتشار و به اشتراک‌گذاری محتوای بصری است. باید اشاره کنیم که پینترست، تنها شرکتی نیست که روی این ایده کار می‌کند. در اکتبر ۲۰۲۱، ادوبی پلتفرم Canvas خود را برای اشتراک‌گذاری و تعامل مودبرد در مجموعه‌ی Creative Cloud خود با قابلیت ایجاد تغییرات در پروژه‌ی یکدیگر، به کاربران معرفی کرد.

منبع: TheVerge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه