Pixel بعدی احتمالا صفحه نمایش همیشه روشن دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بر و بچه‌های وب‌سایت XDA Developers مدام در حال جستجو در کدهای مختلف اندروید و نرم‌افزارهای دیگر هستند و در جدیدترین کشف‌شان، به وجود صفحه نمایش همیشه روشن در گوشی بعدی گوگل پی برده‌اند؛ طوری که احتمالا در نسل بعدی سری گوشی‌های Pixel، قرار است صفحه نمایش Always-On به کار گرفته شود.

احتمالا در نسل بعدی سری گوشی‌های Pixel، قرار است صفحه نمایش Always-On به کار گرفته شود.

صفحه نمایش‌های همیشه روشن، به کاربر این اجازه را می‌دهد تا بدون اینکه صفحه‌ی گوشی را روشن کنند یا آن را تکان دهند، همیشه اطلاعات مورد نیاز خود و اطلاعات مربوط به هشدارها را ببینند.

صفحه نمایش همیشه روشن، برای اولین بار در گوشی Moto X استفاده شده بود، ولی در نهایت این قابلیت به صورت پیش‌فرض در Android Open Source Project یا همان AOSP اضافه شد؛ طوری که اگر سخت‌افزار یک گوشی اجازه دهد، هر شرکتی می‌تواند این قابلیت را به گوشی خود اضافه کند.

یکی از مشکلات اصلی صفحه‌های نمایش همیشه روشن، مصرف باتری آن‌ها است. سامسونگ این مشکل را با استفاده از صفحه‌های نمایش OLED حل کرده است. صفحه نمایش OLED این امکان را فراهم می‌کند تا فقط پیکسل‌های مورد نیاز روشن شوند، در نتیجه مشکل مصرف باتری به خاطر روشن بودن کامل صفحه، حل می‌شود.

به احتمال زیاد، مثل گوشی اول خود، گوگل در Pixel جدید هم از صفحه نمایش‌های OLED استفاده می‌کند.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما