گوگل تاریخ رونمایی از سری پیکسل ۷ و پیکسل واچ را اعلام کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پیکسل 7

گوگل ساعاتی قبل با ارسال دعوتنامه‌ اعلام کرد که رویداد رونمایی از گوشی‌های سری پیکسل ۷ و ساعت هوشمند پیکسل واچ در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برگزار خواهد شد. طی ماه‌های گذشته بخشی از ویژگی‌های سری پیکسل ۷ و اولین ساعت هوشمند گوگل فاش شده است.

در رابطه با گوشی‌های سری پیکسل‌ ۷ هنوز ابهامات زیادی وجود دارد و فعلا فقط می‌توانیم در مورد طراحی این دو گوشی با قاطعیت صحبت کنیم. چند روز قبل ویدیوی آنباکسینگ پیکسل ۷ پرو منتشر شد که ویدیو هم صرفا طراحی گوشی موردنظر را تایید می‌کند. ساعت هوشمند پیکسل واچ هم از نمایشگر دایره‌ای شکل بهره می‌برد و باید ببینیم آیا رقیب قدرتمندی برای رقبا خواهد بود یا نه.

سری پیکسل‌ ۷ عمدتا همان ادامه‌ی رویکرد گوشی‌های پیکسل است ولی گوگل برای پیکسل واچ تحت فشار زیادی قرار دارد. بسیاری از کاربران بر این باور هستند که ساعت‌های هوشمند مبتنی بر WearOS مشکلات زیادی دارند و به همین خاطر این منتقدان می‌خواهند ببینند که آیا گوگل در بازار ساعت‌های هوشمند موفق ظاهر می‌شود یا نه. در حال حاضر بخش بزرگی از سهم بازار ساعت‌های هوشمند در اختیار اپل قرار دارد و سامسونگ با فاصله‌ی زیادی رتبه‌ی دوم را از آن خود کرده است. احتمالا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گجت‌های گوگل فاش خواهد شد.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما