گوگل تاریخ معرفی سری پیکسل ۹ را اعلام کرد؛ زودتر از انتظار

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پیکسل 9

شرکت گوگل شب گذشته رسما اعلام کرد که گوشی‌های سری پیکسل ۹ در تاریخ ۲۳ مرداد معرفی خواهند شد. این یعنی نسبت به تاریخ همیشگی معرفی این گوشی‌ها، امسال قرار است بسیار زودتر از حد انتظار از راه برسند. در ابتدا در دعوتنامه منتشر شده اشاره‌ی مستقیمی به این گوشی‌ها نشده بود. اما گوگل با راه‌اندازی یک صفحه تیزر اختصاصی در فروشگاه خود، به گمانه‌زنی‌ها پایان داد و عرضه سری پیکسل ۹ در ماه آگوست را تأیید کرد.

این صفحه شامل یک ویدیو است که به طور ظریفی طراحی سری پیکسل ۹ را بر اساس افشاگری‌هایی که ماه‌ها در حال گردش بوده است، نشان می‌دهد. در این ویدیو به طور برجسته عدد «IX» نمایش داده می‌شود که به نظر می‌رسد نام‌گذاری Pixel 9 را تأیید می‌کند و خود آدرس URL این صفحه نیز شامل «google_pixel_9_pro» است که جای کمی برای تردید در مورد این موضوع باقی می‌گذارد.

پیکسل 9

در حالی که ویدیوی تیزر جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی‌گذارد، افشاگری‌های قبلی حاکی از آن است که گوگل فراتر از صرف تغییر تاریخ عرضه، تغییرات اساسی در سری پیکسل ایجاد می‌کند. انتظار می‌رود که خط تولید پیکسل با افزودن مدل Pixel 9 Pro XL به Pixel 9 و Pixel 9 Pro استاندارد، به سه مدل گسترش یابد. از نظر طراحی، گفته می‌شود ظاهر کاملاً جدیدی با لبه‌های تخت و نوار دوربین مسطح و بازطراحی‌شده، سری پیکسل ۹ را از نسل‌های پیشین متمایز کند. علاوه بر این، شایعات حاکی از آن است که ممکن است شاهد رونمایی از جدیدترین گوشی تاشوی گوگل با نام احتمالی Pixel Fold 2 یا Pixel 9 Pro Fold نیز باشیم.

همچنین در این رویداد باید منتظر معرفی ساعت‌های هوشمند سری پیکسل واچ ۳ هم باشیم. در مورد اینکه چرا گوگل تصمیم گرفته تاریخ عرضه را جلو بیاندازد، این می‌تواند یک حرکت استراتژیک برای پیشی گرفتن از عرضه‌ی محصولات جدید اپل باشد که معمولاً در ماه سپتامبر رونمایی می‌شوند.

منبع: Android Authority

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما