پلی‌استیشن پس از سال‌ها غیبت به توکیو گیم شو باز می‌گردد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازگشت پلی‌استیشن به توکیو گیم شو

به طور رسمی اعلام شده است که «سونی اینتراکتیو اینترتینمنت» (Sony Interactive Entertainment) در نمایشگاه بازی توکیو (Tokyo Game Show) شرکت خواهد کرد.

در این نمایشگاه که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، ۷۳۱ غرفه‌دار و ۳۱۹۰ غرفه حضور خواهند داشت. این رویداد در منطقه میهاما-کو در شهر چیبا در ژاپن برگذار می‌شود. البته سونی در نمایشگاه بازی توکیو در سال ۲۰۲۳ حضور داشت، اما تنها آثار مستقل را به عنوان بخشی از مشارکت خود در نمایشگاه ارائه کرد. کپ‌کام (Capcom)، کونامی (Konami) و سایر ناشران بزرگ ژاپنی نیز به عنوان شرکت‌کنندگان در نمایشگاه امسال معرفی شده‌اند.

مشخص نیست که سونی قصد دارد چه چیزی را در این نمایشگاه به نمایش بگذارد، زیرا بزرگترین آثار اعلام شده فعلی آن، مانند آسترو بات (Astro Bot)، تا زمان برگزاری نمایشگاه منتشر خواهند شد. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود که از ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) تا ۲۹ سپتامبر (۸ مهر)، یک چهارم میلیون بازدیدکننده در این نمایشگاه شرکت کنند.

توکیو گیم شو

حضور سازنده پلی‌استیشن پس از اخبار اخیر مبنی بر عدم شرکت در مراسم گیمزکام (Gamescom) امسال زیر سوال رفته است. سونی آخرین بار در سال ۲۰۱۹ در این مراسم ظاهر شد که در واقع آخرین باری بود که این نمایشگاه به صورت حضوری برگزار شد و پس از آن به دلیل کرونا، به صورت غیرحضوری برگزار شده است.

سونی در گذشته گفته است که انتظار دارد فروش سخت‌افزار پلی‌استیشن در طول سال مالی جاری که تا مارس ۲۰۲۵ ادامه دارد، کاهش یابد و تایید کرد که قصد دارد در این دوره ۱۲ ماهه هیچ اثر جدیدی از سری‌های موجود خود منتشر نکند. البته این بدان معنا نیست که اثری از این شرکت نخواهیم دید چرا که سونی از یک State of Play در ماه مه برای اعلام تاریخ‌های عرضه‌ی برخی از بازی‌های خود در سال ۲۰۲۴ نظیر بازی تیراندازی Concord در ۲۳ آگوست (۲ شهریور)، آسترو بات در ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) و نسخه‌ کامپیوتر گاد آو وار رگناروک در ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور) استفاده کرد.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما