کامران وفا؛ از دبیرستان البرز تا هاروارد

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
نویسنده علیرضا برادران
گوینده ترانه هوشنگی
زمان 12:30
حجم فایل 12 مگابایت

اگر از خوانندگان و همراهان دیجی‌کالا مگ باشید، حتما تا امروز مطالبی را که تحت‌عنوان «زندگی‌نامه‌ی بزرگان» منتشر می‌کنیم، دیده و خوانده‌اید. بعد از این‌که استقبال و علاقه‌ی شما را نسبت به این مطالب دیدیم، تصمیم گرفتیم امکانی را فراهم کنیم تا این‌بار مطالب محبوب‌تان را در قالب پادکست بشنوید.

در این قسمت از پادکست‌های ما، زندگی‌نامه‌ی مختصری از کامران وفا، فیزیکدان برجسته ایرانی را می‌شنوید. این شرح‌حال مختصر را پیش از این در مقاله‌ای با عنوان «کامران وفا؛ از البرز تا ام‌آی‌تی، از پرینستون تا هاروارد » منتشر کرده بودیم. اگر از علاقه‌مندان به دنیای علم و تکنولوژی هستید و زندگی چهره‌های موفق در این حوزه برای‌تان جذاب است، به این قسمت از دیجی‌کالا FM حتما گوش دهید.

ضمنا می‌توانید در قسمت نظرات همین پادکست، به ما بگویید دوست دارید از میان زندگی‌نامه‌های موجود در آرشیو دیجی‌کالا مگ، شرح زندگی کدام چهره را از دیجی‌کالا FM بشنوید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar محسن

  ضمن تشکر از انتخاب موضوع عالی و اشتراک گذاری آن.
  در رابطه با سوال پایانی، از نظر من ۷۰ درصد مربوط به هوش جوانان ایرانی می شود و ۳۰ درصد محیط می تواند تاثیر گذار باشد.

 2. Avatar امید حیدری پوری

  سلام و وقت بخیر
  لطفا زندگینامه عطلاالله امیدوار مورد بررسی قراردهید،ایشون از مفاخر ایران و جهان است و از یکی از شهرهای کوچک استان کرمان به نام بافت با هزاران سختی به اینجا رسیده که در فرانسه خیابانی به پاس افتخارات ایشون به نامشون نامگذاری شده است.

 3. Avatar پارسا

  ویلیام بویینگ