کتاب صوتی استیو جابز – شیوه های رهبری برای نسل جدید؛ بخش دوازدهم

۲۲ خرداد ۱۴۰۲
نویسنده جی. الیوت/ امیرمحمد قدس شریفی
گوینده میکائیل شهرستانی
زمان 37:06
حجم فایل 17 مگابایت

در این کتاب گویا از چگونگی تأسیس اپل توسط استیو جابز با همکاری استیو وازنیاک و تولید اولین رایانه شخصی‌شان با عنوان اپل ۱ و ۲ و همچنین درباره چرایی جدایی جابز بزرگ از اپل در سال ۱۹۸۵ باخبر می‌شویم. همچنین جملات کوتاه آموزنده و تاثیرگذار استیو جابز را که در نشست‌های مختلف نقل کرده است، می‌شنویم.

دیجی‌کالا مگ با همراهی «انتشارات نوین کتاب گویا» نوروز امسال هدیه‌ی ویژه‌ای برای طرفداران کتاب‌های صوتی دارد. در سال پیش رو می‌توانید کتاب «استیو جابز – شیوه های رهبری برای نسل جدید» را در فرصت تعطیلات نوروزی و کمی قبل‌تر و بعدترش بشنوید. حتی اگر تا امروز اهل گوش دادن به کتاب‌های صوتی نبوده‌اید، این تجربه‌ را از دست ندهید و از همین امروز شنیدن کتاب‌های صوتی را شروع کنید. به‌زودی خواهید دید که شنیدن کتاب برای‌تان تبدیل به یک عادت شیرین می‌شود.

استیو جابز بدون شک پدیده‌ای بود که بسیاری وی و تفکر مدیریتی او را به عنوان چراغ راه پیش روی خود می‌‌انگارند و سعی می‌کنند با الهام گرفتن از او مسیر کاری و زندگی خود را مشخص کنند. اما جابز خود شیوه فکری و مدیریتی‌اش را چگونه به دست آورده است؟

«موفقیت چیست؟ راز آن چیست؟ چگونه می‌شود رموز آن را لیست کرد؟ آیا امکان دارد این رموز را در قالب یک لوح‌فشرده جمع کرد؟ آیا می‌شود در ساعاتی محدود، مثلا در ۵۶۰ دقیقه، تمامی آنچه انسان برای موفقیت در دنیای تکنولوژی به دنبال آن است، در اختیارش گذاشت؟ اگر بله، برای این مهم باید به سراغ چه کسی رفت و چه الگویی را مورد استفاده قرار داد؟»

در اینجا می‌توانید بخش دوازدهم کتاب «استیو جابز – شیوه های رهبری برای نسل جدید»  را بشنوید و با زندگی استیو جابز، مرد تاثیرگذار دنیای تکنولوژی و موسس شرکت اپل به قلم جی. الیوت آشنا شوید. همچنین به‌عنوان یک امتیاز مهم برای شنیدن این کتاب، حتما باید به صدای گرم «میکاییل شهرستانی» اشاره کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. Avatar Hossein

  واقعا عالیه
  من که خیلی مطلب در زمان های مرده با گوش دادن به این کتاب یاد گرفتم
  خودم رو صد در صد متعهد میدونم که از مطالب این کتاب در زندگیم ودر کسب و کارم نهایت بهره را ببرم
  حتما به گوش دادن به کتاب های صوتی ادامه میدم
  همیشه شاد باشید.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه