۵ موزیک برتر: کهکشان راک دهه‌ی هفتاد

نویسنده امیرحسین میرزایی
گوینده امیرحسین میرزایی
زمان 26:54
حجم فایل 25 مگابایت

هفته‌ی گذشته به مناسبت عرضه‌ی FIFA 17، پادکستی پر و پیمان برای‌تان درباره‌ی این بازی تهیه کرده بودیم. با این حال،‌ هر کس که به ما رسید، به جای اینکه از خود پادکست تعریف کند، تا می‌توانست بخاطر انتخاب موسیقی به ما تبریک گفت. کمی تامل کردیم و دیدیم که پادکست،‌ بهترین رسانه برای پخش موسیقی درست و درمان است؛ نتیجه‌ی نهایی هم تهیه‌ی مجموعه پادکست‌های جدیدی به اسم «۵ موزیک برتر» شده است.

در پادکست‌های هفتگی ۵ موزیک برتر،‌ سعی می‌کنیم تا بهترین موسیقی‌های یک فیلم، بازی، گروه یا ژانر را برای‌تان انتخاب و پخش کنیم. در این میان هم کمی درباره‌ی قطعه‌ها برای‌تان می‌گوییم تا از آن‌ها بیشتر بدانید و بیشتر از گوش دادن آن‌ها لذت ببرید.

برای اولین پادکست موسیقی، تصمیم گرفتیم تا به یکی از بهترین مجموعه موسیقی‌های راک دهه‌ی هفتاد، یعنی فیلم «محافظان کهکشان» (Guardians of the Galaxy)‌ رجوع کنیم. این فیلم مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از موسیقی‌های خاطره‌انگیز دهه‌ی هفتاد است. تمام موسیقی‌های قسمت اول پادکست «۵ موزیک برتر» در فیلم Guardians of the Galaxy حضور دارند؛ حتی موسیقی‌هایی که اسم‌شان را نمی‌آوریم.

awesome-mix-1

انتخاب موسیقی‌های فیلم Guardians of the Galaxy به انتشار تیزر کوتاه قسمت دوم آن هم بی‌ربط نبود؛ تیزری که آن را اخیرا برای‌تان منتشر کرده بودیم.

فراموش نکنید که برای موسیقی‌های هفته‌ی بعد، منتظر دریافت پیشنهادهای شما هستیم. شما به ما بگویید که موسیقی‌های کدام فیلم، بازی یا هر چیز دیگری را برای‌تان در یک جا به صورت خلاصه جمع آوری کنیم.

اینکه بتوانید در قالب یک پادکست ۲۰ دقیقه‌ای، یک فیلم، بازی یا گروه موسیقی‌ای را مرور کنید، موضوعی بسیار جذاب برای ما به نظر می‌رسد.

حتما از پیشنهاد خود برای موسیقی‌های انتخابی هفته‌ی آینده بگویید و مطمئن باشید که همان چیزی را که می‌خواهید، دریافت می‌کنید.

پادکست را گوش کنید و از قطعه‌ها لذت ببرید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۱۶ دیدگاه
 1. آراد

  لطفا لینک دانلود آهنگ هارو هم بزارید

 2. امیر فاطمی

  سلام پادکست قبلی خوب بود اسم آهنگی که ابتدا پخش شد رو هم بگید ممنون
  قرار بود هر هفته بزارید اما دیگه پادکست جدیدی دیده نشد…
  به هر حال موفق باشید

 3. مهرداد علی مدد

  عزیزم شما چرا هی وسط ادای کلمات پوز خند میزنی 🙂 معرفی آهنگ دیوید بووی مگه خنده هم داره ؟:)

 4. فرزاد

  موسیقی های بازی قدیمی Ninja Gaiden 3 واقعا محشرن

 • 1
 • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما