بازی ماجراجویی Phoenix Springs اواخر تابستان عرضه می‌شود؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
اعلام تاریخ انتشار Phoenix Springs

استودیوی کالیگرام (Calligram) اعلام کرده که بازی ماجراجویی فینیکس اسپرینگز (Phoenix Springs) در تاریخ ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

فینیکس اسپرینگز یک بازی اشاره و کلیک مدرن با یک رابط کاربری ساده و بصری است که در آن به جای‌ اشیاء فیزیکی، سرنخ‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کنید. در بازی همه چیز از زمانی شروع می‌شود که خبرنگاری با نام آیریس دورمر (Iris Dormer) دوباره با برادرش ارتباط برقرار می‌کند. او خود را در فونیکس اسپرینگز می‌یابد، واحه‌ای بیابانی که محل زندگی یک جامعه مرموز است. همانطور که او خرابه‌های باستانی را کاوش می‌کند و گروهی متنوع از شخصیت‌ها را بازجویی می‌کند، باید اسرار مرتبط با مکان، اسطوره‌شناسی آن و در نهایت خودش را نیز کشف کند.

صحبت با شخصیت‌ها یکی از راه‌هایی است که ب آن می‌توانید سرنخ‌ها را بیابید. همچنین در حین حل پازل‌های منطقی که برای به چالش کشیدن و خوشحال کردن طرفداران تجربیات تعاملی غنی از داستان طراحی شده‌اند، سرنخ‌هایی وجود دارد.

جالب است بدانید که فینیکس اسپرینگز هنوز به طور عمومی عرضه نشده جوایز زیادی را بدست آورده است.  این بازی جایزه بهترین کارگردانی هنری را در Indie X Lisbon ۲۰۲۲، جایزه WINGS در A Maze ۲۰۲۴ و جایزه بهترین بازی بریتانیایی را در جشنواره بازی‌های لندن ۲۰۲۴ به همراه کلی جوایز دیگر کسب کرده است که نشان می‌دهد با اثری خوش‌ ساخت روبرو هستیم.

جیگمه اوزر (Jigme Ozer)، بنیانگذار استودیو کالیرگام، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفته است:

تیم کوچک ما به‌ طور باورنکردنی از انتشار Phoenix Springs در ۲۶ شهریور هیجان‌زده است. دیدن هیجان همه برای بازی، از رویداد‌هایی مانند Day of the Devs گرفته تا رسانه‌هایی که کلمات محبت‌آمیزی را برای ما فرستادند و البته جامعه‌ای از طرفداران که در مورد Phoenix Springs بحث می‌کردند، واقعا دلگرم‌کننده بود. ما نمی‌توانیم منتظر زمانی بمانیم که همه شما درون رازی که ما ساخته‌ایم، غرق شوید!

این بازی برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و فعلا خبری از عرضه‌ی آن برای پلتفرم‌های دیگر نیست.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما