شاهزاده‌ی پارسی: تاج گمشده محتوای رایگان بیشتری دریافت خواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Prince of persia the lost crown محتوای جدید

بازی شاهزاده آریایی: تاج گمشده (Prince of Persia: The Lost Crown) را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های شرکت یوبیسافت در این چند سال اخیر دانست. این بازی با وجود بودجه کمی که داشت توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند و کیفیت بالایی داشته باشد. حال شرکت سازنده اعلام کرده که برای آینده بازی شاهزاده آریایی برنامه زیادی دارد.

یوبیسافت چندی پیش در یک بیانیه اعلام کرد که این بازی به زودی محتوای جدیدی دریافت خواهد کرد. این محتوا به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت ولی تاریخ مشخص عرضه ندارد. به این شکل که شرکت سازنده تنها اعلام کرده که به زودی این کار را انجام خواهد داد و حال مشخص نیست که دقیقاً در چه زمانی ما شاهد عرضه محتوای جانبی برای این بازی خواهیم بود.

در یک ویدئوی کوتاه، کارگردان بازی تاج گمشده به نام مونیر رادی (Mounir Radi) از طرفداران برای پشتیبانیشان تشکر کرد. سپس اعلام کرد که این حمایت طرفداران برای تیم سازنده به شدت با ارزش است. در نتیجه شرکت سازنده نیز به رسم تشکر قصد دارد از این بازی پشتیبانی بیشتری کرده و داستان شاهزاده آریایی همچنان ادامه دارد.

بازی prince of persia the lost crown محتوای جدید

بازی تاج گمشده کنترل بسیار دقیقی هم داشت. به این شکل که شما به راحتی می‌توانید کرکتر این بازی را حرکت داده و از فشردن هر دکمه مطمئن باشید.

طبق چیزی که رادی اعلام کرده، تیم سازنده نقشه‌های بسیاری برای ماه‌های آینده بازی تاج گمشده دارد. همینطور اینکه قرار است چندین به روزرسانی رایگان براین این بازی عرضه شده و محتوای بیشتری هم به آن اضافه شود. در کنار آن چندین حالت جدید به بازی اضافه خواهد شد که کاربران را به گشت و گذار در دنیای بازی تشویق خواهد کرد.

یکی از حالات اضافه شده به بازی حالت نامیرا (Immortal) است که در آن بازی به شدت دشوار شده و تجربه بسیار عجیبی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شرکت سازنده اعلام کرده که پیشنهاد می‌کند بازیکنان یک دور بازی را روی حالت‌های دیگر به اتمام رسانده و سپس برای بار دوم به سراغ این حالت بیایند.

بازی شاهزاده آریایی: تاج گمشده یک اثر بسیار خوب از شرکت یوبیسافت بود. نکته جالب اینجاست که این بازی چندان زیر نظر این شرکت نبود و یوبیسافت بیشتر روی بازی‌های دیگر تمرکز داشت اما شاهزاده آریایی عملکرد بسیار خوبی در دنیای گیمینگ داشت. حتی این بازی بهتر از بازی‌های دیگر این شرکت عمل کرد و توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب بکند.

بازی شاهزاده آریایی: تاج گمشده بیشتر به عناوین اصلی این مجموعه وفادار بود و در نتیجه به سبک ساید اسکرول (Side Scroll) طراحی شده بود. نکته اینجاست که این بازی دنیای بسیار گسترده و جذابی داشت و گیم‌پلی آن نیز بسیار خوب بود. همین موضوع باعث شد تا شاهزاده گمشده جدید به بهترین نحو این مجموعه را زنده کند و حتی مسیر را برای عناوین دیگر در آینده هموار کند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما