عرضه‌ی بازسازی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان به زمانی نامشخص موکول شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

یوبی‌سافت برای دومین بار عرضه‌ی بازسازی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان را با تأخیر مواجه کرد. با این تفاوت که این بار عرضه‌ی بازی به زمان نامشخصی موکول شده و هیچ ایده‌ای درباره‌ی آن نداریم.

یوبی‌سافت که در گذشته هم یک‌بار تاریخ عرضه‌ی بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time را از ژانویه ۲۰۲۱ به ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) موکول کرده بود اکنون دوباره این تاریخ را هم تا مدت نامعلومی به تعویق انداخته است. این بازی مدتی پیش برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی، از طریق فروشگاه اپیک و فروشگاه یوبی‌سافت یا همان یوپلی، معرفی شده بود.

در بیانیه‌ی اخیر یوبی‌سافت که در توییتر منتشر شده است، اعضای تیم توسعه‌دهنده بازی درباره‌ی این تأخیر نوشته‌اند:

از زمان معرفی بازسازی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان در ماه سپتامبر تا به این لحظه، ما شاهد بازخوردهای انبوهی از سوی شما درباره‌ی این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی بوده‌ایم. شور و اشتیاق و حمایت شما بوده که ما را به این مسیر سوق داده تا بتوانیم توسعه‌ بازی را برای ساخت بهترین اثر ممکن ادامه دهیم. با در نظر داشتن چنین ذهنیتی، تصمیم گرفتیم برای ارائه‌ی بهترین تجربه از بازی، تاریخ انتشار آن را از ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) به زمان دیگری در آینده تغییر دهیم. این زمان اضافی، به ما این فرصت را می‌دهد که بتوانیم این نسخه‌ی بازسازی را به‌گونه‌ای خلق کنیم که علاوه بر وفاداری به نسخه‌‌ی اصلی بتواند حس تازه‌ و نویی داشته باشد.

ما متوجه هستیم که این خبر ممکن است برای برخی غیرمنتظره باشد اما همچنان شما را در جریان مراحل توسعه‌ی بازی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان قرار خواهیم داد. در حال حاضر، می‌خواهیم از همه‌ی شما برای حمایت ادامه‌دار و مداومتان از بازی تشکر کنیم.

وقتی در سپتامبر گذشته این نسخه‌ی بازسازی توسط یوبی‌سافت معرفی شد، در همان زمان اعلام شد که این نسخه دارای پیشرفت‌های بصری، جزئیات گرافیکی بهبودیافته و زاویه دوربین جدید و بهتری خواهد بود و البته وعده داده شد که کنترل مبارزات هم قرار است بازنگری‌هایی داشته باشد. هرچند نمایش اولیه بازی کمی طرفداران را ناامید کرد زیرا با انتظارات آن‌ها فاصله داشت اما اکنون باوجود این تأخیر شاید واقعا یوبی‌سافت و استودیو سازنده‌ی این بازسازی بتوانند بسیاری از این وعده‌ها را انجام دهند و اثری درخور نام این مجموعه ارائه دهند.

همچنین سازندگان این نسخه‌ی بازسازی‌شده مراحل ضبط صدا در بازی و همین‌طور فرآیند موشن کپچر را دوباره انجام داده‌اند و برای نقش‌های اصلی بازی به سراغ صداپیشه‌ی اصلی مجموعه رفته‌اند. یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) دوباره برای نقش پرینس بازگشته و نقش فرح هم به سوپیندر ریچ سپرده شده است.

این تنها اثری از یوبی‌سافت نیست که در این ماه‌های اخیر با تأخیر مواجه شده است. طبیعی است که حدس بزنیم مظنون اصلی این تأخیرها که برای استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازی دیگری هم در این مدت به وجود آمده، ویروس کووید-۱۹ و شرایط دشواری بوده است که این ویروس برای سراسر جهان ایجاد کرده است. از آنجایی که اکنون نمی‌دانیم بازسازی بازی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان در چه تاریخی منتشر خواهد شد، بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که منتظر اخبار رسمی بعدی از سوی یوبی‌سافت بمانیم و البته امید داشته باشیم که نتیجه‌ی نهایی اثری شایسته از آب در بیاید.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما