انتشار شاهزاده‌ی پارسی به سال ۲۰۲۶ موکول شد؛ تیزر جدید آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time

پس از فراز و نشیب‌های فراوان، بازسازی «شاهزاده پارسی: شن‌های زمان» (The Prince of Persia: Sands of Time) قرار است در سال ۲۰۲۶ عرضه شود.

این بازسازی اولین بار در رویداد Ubisoft Forward در سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی شد و تاریخ انتشار آن در ابتدا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ تعیین شده بود. با این حال، تریلر رونمایی از بازی با انتقاد و واکنش طرفداران قدیمی سری مواجه شد و همین باعث شد که یوبی‌سافت برنامه‌های انتشار خود را برای این اثر تغییر دهد. استودیوهای یوبی‌سافت پونه (Ubisoft Pune) و یوبی‌سافت بمبئی (Ubisoft Mumbai) از پروژه کنار گذاشته شدند و سازنده‌ی نسخه‌ی اصلی یعنی یوبی‌سافت مونترال (Ubisoft Montreal) کنترل پروژه را بدست گرفت.

یوبی‌‎سافت نیز عرضه‌ی بازسازی را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت و گزارش‌‌هایی در آوریل ۲۰۲۴ حاکی از آن بود که توسعه این اثر دوباره شروع شده است. اوایل ماه جاری میلادی، یوبی‌سافت تورنتو (Ubisoft Toronto) تایید کرد که این استودیو به توسعه‌ی بازی پیوسته است. حال تیزر جدیدی در جریان رویداد دیجیتالی Ubisoft Forward در ۱۰ ژوئن پخش شده که نشان می‌دهد که این بازسازی در سال ۲۰۲۶ منتشر می‌شود.

بازسازی شن های زمان

متاسفانه این تیزر هیچ چیز خاصی از منظر گیم‌پلی یا داستان برای ارائه ندارد و مشخص نیست که آیا از صحنه‌های درون بازسازی استفاده می‌کند یا خیر. در هر صورت طرفداران شاهزاده‌ی پارسی باید دو سال صبر کنند تا بتوانند نسخه‌ی جدید را بازی کنند؛ اثری که حداقل پنج سال از تاریخ انتشار اولیه به تعویق افتاده است.

یوبی‌سافت همچنین تایید کرده که این بازی با موفقیت مرحله‌ی پیش تولید خود را به پایان رسانده و اکنون وارد مرحله‌ی تولید کامل برای پلی‌استیشن، ایکس‌‌باکس و رایانه‌های شخصی شده است. طرفداران این سری می‌توانند تا زمان عرضه‌ی این بازی، از جدیدترین اثر مجموعه یعنی Prince of Persia: The Lost Crown لذت ببرند و مشتاقانه منتظر بسته‌ی الحاقی آن یعنی Mask of Darkness باشند. در این میان تجربه‌ی The Rogue Prince of Persia نیز خالی از لطف نیست.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما