پریزما به رقیب اینستاگرام تبدیل می‌شود؟

مجید نوردوست ۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۰ ۲ دی ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اپلیکیشن Prisma که چند ماه پیش راهی شد به سرعت مورد توجه کاربران مختلفی قرار گرفت. نرم افزاری که  به شکل شگفت‌انگیزی عکس‌ها را ویرایش می‌کرد و تصاویری بسیار هنری را به وجود می‌آورد. سازندگان این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی جالبی که برای آن ساخته‌اند، می‌توانند تصاویر کاربران را به شکل جالب توجهی تغییر دهند. اپلیکیشن پریزما امروز به‌روزرسان جدیدی دریافت کرد که به واسطه‌ی آن قابلیت‌های جدیدی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

prisma-update-header

از جمله مهمترین این تغییرات می‌توان به قابلیت اشتراک گذاری تصاویر در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد. اکنون کاربران می‌توانند در این برنامه برای خودشان یک حساب کاربری درست کنند و عکس‌های که خلق می‌کنند را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند. در واقع این شبکه‌ی اجتماعی محلی را برای به اشتراک‌گذاری تصاویر در اختیار کاربران قرار داده تا همه بتوانند عکس‌های مختلفی را ببینید.

prisma-update-1

الان می‌توانید حساب کاربری خودتان در برنامه‌ی پریزما را درست کنید و چیزهای جالبی به وجود بیاورید. البته در به‌روزرسان جدید کیفیت تصاویر هم بیشتر شده و اکنون می‌توانید تصاویر با کیفیتی را در شبکه‌های اجتماعی خودتان قرار دهید.

برنامه‌ی پریزما روی فروشگاه گوگل و اپل عرضه شده و می‌توانید آن‌ را از لینک‌های زیر دانلود کنید:

دانلود از اپ استور

دانلود از گوگل پلی

منبع: Digital Trends

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما