فروش دو بازی اول Project Cars به‌زودی متوقف خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Project Cars 2

فروش بازی پروجکت کارز ۱ (Project Cars 1) و پروجکت کارز ۲ (Project Cars 2) که توسط Slightly Mad Studios توسعه داده شده است، از چند ماه آینده متوقف خواهد شد.

بازی اول از تاریخ ۱۱ مهر (۳ اکتبر) و بازی دوم از تاریخ ۳۰ شهریور (۲۱ سپتامبر) از فروشگاه‌های دیجیتال مختلف برداشته خواهد شد. این خبر در حساب رسمی بازی پروجکت کارز در توییتر اعلام شده است که به گفته‌ی آن‌ها دلیل این کار منقضی شدن حق امتیاز و مجوزهای مربوط به خودروها و پیست‌های بازی بوده است.

با این حال، آن‌ها در بیانیه‌ی خود تأکید کرده‌اند: «پس از این اتفاق، هر دو بازی همچنان به‌صورت کامل قابل‌ بازی باقی خواهند ماند و همه‌ی بازیکنان ما می‌توانند همچنان از این بازی و ویژگی‌هایش از جمله بخش چندنفره لذت ببرند.»

در ادامه‌ی این نوشته آمده است: «ما همچنان روی ساخت بهترین عناوین ریسینگ متمرکز هستیم و همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، منتظریم تا در زمان مناسب، اطلاعات بیشتری درباره‌ی پروژه بعدی Slightly Mad به اشتراک بگذاریم.»

بازی Project Cars 2

شرکت باندای نامکو بازی پروجکت کارز ۱ را در سال ۲۰۱۵ و پروجکت کارز ۲ را در سال ۲۰۱۷ و بازی پروجکت کارز ۳ را در سال ۲۰۲۰ عرضه کرد. آن‌ها همچنین بازی Fast & Furious Crossroads را هم منتشر کردند که استودیو Slightly Mad حدود دو سال پس از عرضه‌ی فاجعه‌آمیز آن بازی فروش آن را متوقف کرد.

کدمسترز در سال ۲۰۱۹ استودیو Slightly Mad را خریداری کرد اما خودش نیز مدتی بعد توسط شرکت الکترونیک آرتز خریداری شد تا یکی از خریدهای بزرگ سال قبل انجام شود.

با توجه به اخبار جدیدی که منتشر شده، شعبه‌ی چِشر شرکت کدمسترز اخیراً با همکاری استودیو انگلیسی کرایتریون گیمز همکاری می‌کند تا با هم آینده‌ی بازی نید فور اسپید را خلق کنند. شعبه‌ی چشر همان شعبه‌ای است که پشت توسعه‌ی بازی Dirt 5 بوده است. این شعبه توسط اعضای سابق استودیو Evolution Studios – که سازنده‌ی بازی‌های درایو کلاب و موتور استورم است – تأسیس شده است.

بیشتر بخوانید: کرایتریون و کدمسترز با همکاری هم نید فور اسپید جدید را می‌سازند

با توجه به وجود مجوزهای خاصی که در این نوع بازی‌های مسابقه‌ای اتومبیل‌رانی استفاده می‌شود، چنین اتفاقی عجیب نیست. به هر حال، اگر این دو بازی را قبلاً خریداری کرده‌اید، با توجه به صحبت‌های استودیو Slightly Mad هیچ مشکلی برای هیچکدام از بخش‌های بازی شما ایجاد نخواهد شد. با این حال، اگر بخواهید این بازی را اکنون خریداری کنید، باید در نظر داشته باشید که فقط تا تاریخ گفته‌شده مهلت دارید.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما