نسخه رایگان پلی‌استیشن پلاس بازی گادفال کامل نخواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Godfall

یکی از بازی‌های رایگان اشتراک پلاس پلی‌استیشن نسخه خاصی از بازی گادفال است. این نسخه به نام Challenger Edition بوده و تنها برای کنسول نسل نهمی سونی در دسترس است. طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه بلاگ پلی‌استیشن سازنده بازی دنیل نوردلندر (Daniel Nordlander) اعلام کرد که این نسخه شامل سه حالت از بخش انتهایی بازی (Endgame) است. این نسخه خاص شامل هیچ محتوایی از بخش داستانی اصلی و بسته الحاقی Fire and Darkness نخواهد بود.

نسخه Challenger بازی گادفال تا ۱۳ دی رایگان خواهد بود. سپس افرادی که قصد خرید آن را دارند می‌توانند با پرداخت هزینه ۱۵ دلاری آن را تهیه کنند. این نسخه به صورت رایگان هفته آینده در فروشگاه اپیک برای کامپیوتر موجود خواهد بود.

گادفال

با وجود جلوه‌های بصری بسیار زیبای بازی گادفال مبارزات بسیار معمولی آن باعث شد تا منتقدان از این بازی تعریف نکنند.

افرادی که علاقه زیادی به این بازی دارند می‌توانند نسخه Deluxe آن را به قیمت ۶۰ دلار خریداری کنند. اگر شما نسخه Challenger را خریداری کنید، از همان ابتدا سطح شما ۵۰ خواهد بود. با این اتفاق شما با تعداد زیادی توانایی روبه‌رو خواهید شد که می‌توانید کرکتر خود را با استفاده از آن‌ها قوی کنید. همان‌طور که گفتیم در این نسخه ۳ حالت انتهایی بازی زیر وجود دارد.

  • Lightbringer – یک مبارزه علیه تاریکی پیشرونده که قرار است تمام نور را از سرزمین آپریون (Aperion) بگیرد. بازیکنان اگر تصمیم به مبارزه بگیرند با پاداش بسیار خوبی روبه‌رو خواهند شد. در ادامه دشمنان هم سرسخت‌تر شده و به قلب تاریکی نزدیک‌تر خواهند شد. مبارزه نهایی یک مبارزه بسیار بزرگ و گسترده بوده که در آن مرکز تاریکی نابود خواهد شد.
  • Dreamstones – شما در مبارزات رندوم از خاطرات اورین (Orin) خواهید بود. بازیکنان با هر مبارزه جوایز متفاوتی دریافت خواهند کرد. طلسم موجود روی Cursed Loot تنها از راه کامل کردن این چالش‌ها از بین خواهد رفت.
  • Ascended Tower of Trials – توانایی‌های خود را با این حالت به چالش بکشید. شما از یک کوه بالا خواهد رفت و در میانه راه با دشمنان زیادی روبه‌رو خواهید شد که مقابله با آن‌ها پاداش خوبی را به همراه خواهد داشت.

گادفال

در نسخه جدید تعدادی جنبه‌های ظاهری هم وجود دارند که البته برای افرادی که گادفال را از قبل خریداری کردند، رایگان هستند. همچنین شما می‌توانید تمام مراحل موجود در نسخه Challenger را دوباره از اول تجربه کنید. این نسخه با تعدادی مرحله جدید عرضه خواهد شد. نکته جالب اینجاست که در این نسخه کراس پلی (Cross Play) نیز وجود دارد.

گادفال در نظر منتقدان چندان تحسین نشد. در اصل مشکل اصلی بازی در زمینه داستان کلیشه‌ای و مبارزات معمولی بود که باعث شد این بازی چندان ندرخشد. حال این بازی رایگان شده است که کمی برای رایگان شدن آن زود است. با این حال طبق چیزی که اعلام شده این نسخه رایگان جدید، کامل نبوده و همین باعث می‌شود تا افراد زیادی آن را تجربه کرده و حتی برخی نسخه کامل را خریداری کنند.

منبع: Gamespot.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما