تولید انبوه پلی‌استیشن وی‌آر ۲ از نیمه‌ی دوم ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد

۱۰ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
playstation vr 2

کنسول واقعیت مجازی پلی‌استیشن به نام پی‌اس‌وی‌آر ۲ چندی پیش معرفی شد. این دستگاه مدل جدیدتری از دستگاه واقعیت مجازی‌ای است که قبلاً عرضه شد و قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس باشد. کنسول پلی‌استیشن ۵ در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های موجود بوده و طرفداران بسیاری دارد. حال با عرضه این دستگاه واقعیت مجازی نیز محبوبیت آن بیشتر خواهد شد.

در حال حاضر پی‌اس‌وی‌آر ۲ به طور گسترده تولید نشده و تنها طرح‌ها و تصاویری از آن موجود است. طبق اخباری که اخیراً عرضه شده، پی‌اس‌وی‌آر ۲ به زودی وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد. در اخبار گفته شده که نسل جدید دستگاه واقعیت مجازی سونی در نیمه دوم سال ۲۰۲۲، حدود ۱.۵ میلیون دستگاه تولید خواهد داشت. همینطور اینکه عرضه رسمی آن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ خواهد بود. البته این تاریخ عرضه بستگی به روند ساخت بازی‌های واقعیت مجازی هم دارد.

تولید انبوه psvr 2

در داخل این دستگاه دو عدد صفحه نمایش اولد وجود دارد. همینطور اینکه حلقه دور کنترلر دارای سنسورهای حرکتی است.

انتظار می‌رود که پی‌اس‌وی‌آر ۲ عرضه موفقی داشته باشد. به دلیل اینکه بیش از ۲۰ عنوان برای آن گزارش شده است. اگر حتی ۵ عنوان در هنگام عرضه خوب عمل کنند، کنسول واقعیت مجازی سونی پتانسیل زیادی خواهد داشت. در حال حاضر سونی به شدت مشتاق است تا فضای واقعیت مجازی را گسترش دهد.

یکی از نکات مهم در مورد دستگاه پی‌اس‌وی‌آر ۲ قابلیت افزودن سخت افزار اختیاری به آن است. به این معنا که شما می‌توانید تعدادی دوربین مادون قرمز یا دو دوربین برای دنبال کردن حرکات چشمتان را به دستگاه اضافه کنید ولی حضور آن‌ها اختیاری است. چیزی که در پی‌اس‌وی‌آر ۱ وجود نداشت. در آن دستگاه همه موارد اجباری بودند.

دستگاه‌های واقعیت مجازی هنوز آنطور که باید محبوبیت زیادی میان گیمرها پیدا نکردند. با این حال شرکت‌ها دل تلاش هستند تا کار را با این دستگاه‌ها راحت‌تر کرده و در این زمینه پیشرفت زیادی کرده‌اند. حال پی‌اس‌وی‌آر ۲ قرار است تجربه متفاوتی را از واقعیت مجازی به کاربران ارائه دهد. سونی این دستگاه را از هر نظر نسبت به مدل قبلی بهبود داده و یکی از بهترین موارد موجود در بازار را عرضه خواهد کرد.

منبع: PlaystationUniverse.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه