بازی اکشن ترسناک Aftermath برای کنسول‌ها و کامپیوتر معرفی شد

۱۴ آذر ۱۴۰۰ | ۲۰:۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
aftermath game

بازی پسایند (Aftermath) توسط شرکت One O one ساخته شده و توسط شرکت META منتشر خواهد شد. این بازی در سبک روان‌شناسی و دوام آوری بوده که برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری اس، ایکس و وان به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن مشخص نشده اما این بازی قرار است در سال ۲۰۲۲ عرضه شود.

ماجرای پسایند هم درباره‌ی چارلی گری است. او یک مهندس ماهر و فضانورد اروپایی است که در دوران کاری خود تجربه‌های بسیاری داشته است. حال بازگشت او به زمین با مشکلاتی مواجه شده و با توجه به اتفاقاتی که در گذشته برای او افتاده است، از لحاظ روحی آسیب بسیاری دیده است. حال که او به سمت تاریکی حرکت می‌کند در تلاش است تا تنها چیزی که مانع نابودی او می‌شود را پیدا کند؛ سمی (Sammy)

بازی پسایند

طبق تریلر منتشر شده این بازی به حالت سوم شخص بوده که زاویه دوربین نیز حالت خاصی دارد.

در پسایند بازیکن داستان چارلی را دنبال خواهد کرد و به کمک خواهد کرد تا فرزندش را پیدا کند. او باید با شیاطین موجود در ذهنش مبارزه کرده و در شهری ناشناخته دوام بیاورد. مانند دیگر بازی‌های این سبک، پسایند هم بسیار به بررسی اطراف بستگی دارد. به این معنا که هر چیزی در مبارزه به درد شما خواهد خورد. پس در تجربه این بازی باید به اطراف خود توجه بسیاری بکنید.

نکته‌ی مثبت این بازی داستان بسیار جذاب و جالب آن است. چیزی که تا به حال در دنیای بازی‌های ویدیویی وجود نداشته و یکی از خلاقانه‌ترین داستان‌های موجود است. همچنین طراحی بصری پسایند نیز بسیار قابل توجه است. سبک طراحی دشمنان با چیزی که شما در بازی‌های دیگر مشاهده کرده‌اید تفاوت دارد.

ساخت و ساز در این بازی به طور کامل واقع گرایانه است. به این معنا که شما باید نقشه هر چیزی که می‌خواهید بسازید را پیدا کرده و لوازم و وسایل لازم برای ساخت وسایل را بیابید.

در میان بازی‌های معرفی شده در این مدت پسایند بسیار جالب به نظر می‌رسد. داستان بازی تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است و افراد زیادی اصلا در جریان اثرات بعد از واقعه روی افراد نیستند. به همین دلیل پسایند اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد می‌تواند موفقیت خوبی کسب کند.

aftermath game

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما