ببینید؛ پابجی نقشه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیز خود را باز می‌گرداند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
پابجی

توسعه‌دهنده‌ی پابجی به تازگی اعلام کرده که نقشه‌ی اوریجینال و نوستالژی Erangel در ماه مه سال جاری به این بازی باز می‌گردد.

نقشه‌ی راه پابجی در سال ۲۰۲۴ به چنین احتمالی اشاره کرده بود. طبق این نقشه‌ی راه استودیوی سازنده قصد دارد دنیای موجود را تغییر دهد تا تجربیات جدیدیی درون بازی ایجاد کند. ظاهرا این یکی از بخش‌هایی است که سازندگان قصد دارند تمرکز بیشتری روی آن داشته باشند، بنابراین ممکن است نقشه‌های قدیمی بیشتری بتوانند با تغییراتی به بازی بازگردند. خوشبختانه برای طرفدارانی که به دنبال راه‌های جدیدی برای لذت بردن از بازی مورد علاقه‌شان هستند، تا انتشار نقشه‌‌ی بازسازی‌شده‌ی بعدی زمان زیادی باقی نمانده است.

نقشه ارانگل از ۱۴ تا ۲۸ مه (۲۵ اردیبهشت تا ۸ خرداد) سال جاری برای رایانه‌های شخصی و از ۲۳ مه تا ۶ ژوئن (۳ خرداد تا ۱۷ خرداد) برای کنسول‌ها در دسترس خواهد بود. در طول این دوره‌ها، نسخه‌ی کلاسیک جایگزین نقشه‌ی ارانگل فعلی در مسابقات معمولی خواهد شد. ارانگل کلاسیک مجموعه‌ای از ویژگی‌های قدیمی مانند هوای مه‌آلود و بارانی، سلاح‌های روی نیمکت‌ در جزیره‌ی شروع و مینی‌مپ، فونت و رابط کاربری خاطره‌انگیز را دارد. این نقشه شامل تغییرات قابل توجهی در گیم‌پلی نظیر کاهش پس زدن‌های سلاح و بیشتر شدن زمان ناک کردن دشمنان می‌شود که هدف هر دو بازسازی روز‌های اولیه‌ی پابجی است. عناصر دیگر شامل وجود تامی‌ گان در بسته‌ها و اسپاون لباس‌ها و کلاه‌های ایمنی روی زمین است. استودیوی سازنده قصد دارد در تاریخ ۱۳ مه (۲۳ اردیبهشت)، جزئیاتی را منتشر کند که تمام تغییرات نقشه را به طور کامل شرح می‌دهد.

گفتنی است که پس از اعلام این خبر، بسیاری از طرفداران خواستار بازگشت چت صوتی جزیره‌ی ابتدایی بازی قبل از شروع مسابقه شدند، اما فعلا به این ویژگی اشاره نشده است. در این میان آخرین به‌روز‌رسانی بزرگ پابجی در اوایل‌ آوریل ارائه شد و یک ویژگی جدید قابل توجه در زمین‌های تخریب‌پذیر اضافه کرد. در حال حاضر، این مکانیک تنها در نقشه‌ی Rondo در دسترس است، یعنی جایی که کاربران می‌توانند از یک کلنگ جدید یا ابزار‌های دیگر برای دستکاری محیط استفاده کنند و لایه‌ی دیگری از استراتژی را به نبردهای خود اضافه کنند.

در مورد آینده‌ی پابجی نیز با توجه به نقشه‌ی راه ۲۰۲۴ آن، بهبود سیستم ضد تقلب بازی نیز در دستور کار قرار دارد. سازندگان فاش کرده‌اند که دسترسی بیش از ۳ میلیون متقلب را در طول سال ۲۰۲۳ مسدود کرده‌اند که نسبت به سال ۲۰۲۲ افزایش ۳۳ درصدی داشته است. در نتیجه در سال آینده، توسعه‌دهنده‌ی بازی قصد دارد با استفاده از فناوری یادگیری ماشینی در سیستم ضد تقلب خود، متقلبان بیشتری را شناسایی کند. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما