پاسخ پابجی به فورتنایت: ما هم دراگون بال داریم!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
pubg mobile dragon ball

پس از ورود شخصیت‌های مجموعه‌ی دراگون بال به فورتنایت، حالا نوبت به پابجی موبایل رسیده تا یک کراس اوور با این سری داشته باشد.

همکاری فورتنایت و دراگون بال در نیمه‌ی دوم آگوست انجام شد و این رویداد، تعداد زیادی محتوای هیجان‌انگیز را در کنار شخصیت‌های مختلف نظیر گوکو (Goku)، وجتا (Vegeta)، بلوما (Bluma) به این بازی اضافه کرد. حال حساب رسمی پابجی موبایل در توییتر، اعلام کرده که یک کراس اوور با دنیای  دراگون بال در سال ۲۰۲۳ خواهد داشت. توسعه‌دهنده‌ی بازی جزئیاتی در مورد انتظاراتی که بازیکنان باید از این همکاری داشته باشند را ارائه نکرده است و به نظر می‌رسد که باید بیشتر منتظر بمانیم.

بیشتر بخوانید: دراگون بال با حضور در فورتنایت تاریخ‌سازی می‌کند

با استناد به رویدادهای قبلی پابجی موبایل نظیر کراس اور با اسپایدرمن، در کنار اسکین شخصیت‌های مختلف احتمالا چندین آیتم تزئینی مختلف نیز برای باز کردن وجود خواهند داشت. گفتنی است که این رویداد بر اساس سری فیلم‌های دراگون بال سوپر خواهد بود. دومین فیلم این مجموعه با عنوان Dragon Ball Super: Super Hero، در ژوئن ۲۰۲۲ در ژاپن اکران شده است. این فیلم در حال حاضر در سینماهای آمریکای شمالی و سایر مناطق در سراسر جهان در حال پخش است و در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین انیمه‌های تاریخ محسوب می‌شود.

pubg dragon ball

پابجی موبایل با اینکه بر اساس نسخه‌ی اصلی پابجی ساخته شده اما از نظر محتوا کاملا منحصربه‌فرد عمل می‌کند و حتی در این زمینه بهتر بوده است. فارغ از دراگون بال، این بازی با مجموعه‌هایی نظیر Jujutsu Kaisen ،Black Lagoon و Neon Genesis نیز کراس اوور داشته است. البته نسخه‌ی اصلی پابجی نیز اخیرا با محتوای مربوط به سری اساسینز کرید، توجهات را به خود جلب کرده است.

در واقع نسخه‌ی اصلی پابجی به طور کلی سعی می‌کند تا لحن واقع‌گرایانه‌تری داشته باشد. این در مورد نسخه‌ی موبایل صدق نمی‌کند و این بازی مشابه فورتنایت، کراس‌اوورهای زیادی داشته است که البته کاملا با سبک هنری بازی مطابقت داشته‌اند. هرچند با توجه به محبوبیت بازی و سود زیاد خرید‌های درون برنامه‌ای آن، همکاری با مجموعه‌های مختلف منطقی به نظر می‌رسد.

در هر صورت به نظر می‌رسد که این حرکت پابجی به نوعی پاسخی به فورتنایت بوده است و باید دید که در سال ۲۰۲۳، این همکاری به چه شکل پیش خواهد رفت. پابجی موبایل هم اکنون برای اندروید و iOS در دسترس است.

منبع: Siliconera

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما