ببینید؛ نقشه‌ی جدید پابجی به نام دستون معرفی شد

۲۰ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
پابجی

کمپانی کرفتون (Krafton) به تازگی از جدیدترین نقشه‌ی بازی بتل رویال پابجی با نام Deston رونمایی کرده است.

گفتنی است که این نقشه، اولین نقشه‌ی جدید بازی پس از رایگان شدن آن است و در تاریخ ۱۳ جولای ۲۰۲۲ (۲۲ تیر ۱۴۰۱) در دسترس قرار خواهد گرفت. طبق گفته‌ی سازندگان، Deston بلندترین و متراکم‌ترین نقشه‌ی ۸×۸ بازی است. این نقشه دارای مناطق شهری با ساختمان‌های بلند، تپه‌های مختلف، دشت‌ها و حتی باتلاق‌ها است. به طور کلی این نقشه دارای چهار بیوم مجزا است.

مناطق باتلاقی در قسمت‌های شمالی دستون قرار دارند. این مناطق با جنگل‌های انبوه کرنا پوشیده شده‌اند. دشت‌های مرکزی در وسط نقشه هستند و قرار است شامل مناظر دیدنی و بزرگترین ساختمان بازی تاکنون باشند. منطقه‌ی کنسرت دارای یک بالون غول پیکر با شمایل یک مرغ است که در هوا شناور می‌ماند. از طرفی این منطقه همچنین دارای یک میدان پینت بال است و به نظر می‌رسد که به عنوان یکی از نقشه‌های بخش Team Deathmatch بازی انتخاب خواهد شد. در نهایت ارتفاعات غربی دارای حداقل پوشش گیاهی و سطح وسیعی از دید هستند که برای تک‌‌تیراندازی عالی محسوب می‌شوند.

پابجی

همراه با نقشه‌ی جدید، بازی مکانیک‌ها و المان‌های حرکتی جدیدی را نیز معرفی خواهد کرد. ابزار جدیدی با نام Ascender در دسترس قرار خواهد گرفت که اساسا یک قرقره است که از آن می‌توانید برای بالا رفتن از ساختمان‌های خاص استفاده کنید. برای استفاده از Ascender به آیتم خاصی نیاز نیست و بازیکنان حتی می‌توانند سرعت حرکت آن را کنترل کنند. همچنین یک چتر نجات اضطراری جدید نیز بخشی از تجهیزات خواهد بود و اگر بازیکنی هنگام فرود روی نقشه با چتر نجات اصلی خود با مشکل مواجه شود، به طور خودکار فعال می‌شود. چتر نجات اضطراری همچنین با Ascender به صورت ترکیبی قابل استفاده است.

اضافه شدن ایستگاه‌های پمپ بنزین به نقشه‌ی جدید نیز یکی دیگر از مکانیک‌های اضافه شده است. بازیکنان می‌توانند از این ایستگاه‌ها برای سوخت گیری وسایل نقلیه‌ی خود استفاده کنند. همچنین می‌توان با شلیک به ایستگاه‌ها، از آن‌ها برای انفجارهای عظیم استفاده کرد. در کنار نقشه‌ی جدید،  بازی یک ابزار تاکتیکی جدید و مجموعه‌ای از سلاح‌ها را نیز به همراه دارد. ابزار تاکتیکی جدید Blue Chip Detector است که مشابه‌ی دوربین Spotter Scope عمل می‌کند. بازیکنان می‌توانند از آن برای تشخیص مکان بازیکنان دیگر در شعاع خاصی استفاده کنند. با این حال، این ابزار تاخیر دارد و مکان‌ها در زمان واقعی نشان داده نمی‌شوند. در رابطه با سلاح‌های جدید می‌توان به شاتگان Origin 12 slug و MP9 اشاره کرد.

پابجی هم اکنون به صورت رایگان روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیر

    کاش واسه نسخه موبایل بیاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه