Rainbow Six جدید ۲۰ میلیون گیمر دارد

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۱ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات منتشر شده بازی Rainbow Six Siege توانسته به یک رکورد هیجان‌انگیزی دست پیدا کند. این بازی توانست به رکورد ۲۰ میلیون گیمر برسد.

یوبی‌سافت اعلام کرد که در حال حاضر ۲۰ میلیون گیمر در سرتاسر دنیا این بازی را تجربه کرده‌اند و میزان گیمرهای فعال روزانه این بازی به ۲.۳ میلیون گیمر در روز رسیده است. در طول چند روز آینده گیمرهای این عنوان می‌توانند Operation Health و مضامین سال سوم این عنوان را تجربه کنند که ماجراهای آن در هنگ کنگ رخ می‌دهد. قسمت Operation Health چند ماه پیش عرضه شده بود، اما مشکلاتی داشت که در طول به‌روزرسان‌های مختلف برطرف شد.

فصل سوم این بازی قرار است با دو عملیات مختلف همراه باشد. اولین عملیات‌ مربوط به گروه ضد تروریستی هنگ گونگ می‌شود که Special Duties Unit نام دارد. همچنین نقشه و سلاح جدید هم به بازی اضافه می‌شود.

عملیات دوم مربوط به نیروهای ضد تروریستی لهستان می‌شود که در آن گیمرها در نقش گروه Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego یا GROM قرار می‌گیرند.

بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ راهی بازار شد و ۲۰ عملیات مختلف را پیش روی گیمرها قرار می‌داد که بعدا این تعداد به ۳۰ میلیون افزایش پیدا کرد. در حال حاضر ۱۶ نقشه مختلف هم برای این بازی در نظر گرفته شده است.

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما