رتچت و کلنک جدید برای پلی‌استیشن ۵ معرفی شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Ratchet and Clank Rift Apart

استودیوی بازی‌سازی اینسامنیاک فقط هم مشغول ساخت قسمت بعدی بازی اسپایدرمن نیست. سونی در مراسم رونمایی بازی‌های پلی‌استیشن ۵، از قسمت جدید سری بازی‌های «رتچت و کلنک» برای این کنسول رونمایی کرد. بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در عین این که گیم‌پلی همیشگی این مجموعه را در خود دارد، به بهترین شکل ممکن قابلیت‌ها و ظرفیت‌های جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ را به تصویر کشیده است.

گیم‌پلی Ratchet & Clank: Rift Apart به‌خوبی‌ ظرفیت‌های سخت‌افزار پلی‌استیشن ۵ را به تصویر کشیده است.

نکته‌ی جالب در روند بازی Ratchet & Clank: Rift Apart، استفاده از قابلیت‌های جدید اس‌اس‌دی و پهنای باند بالای حافظه‌ی سخت‌افزار پلی‌استیشن ۵، برای تغییر دنیای بازی در لحظه است. بازی قصه‌ای حول بعدهای مکانی مختلف تعریف می‌کند و این موضوع، در گیم‌پلی آن هم لحاظ شده است. رتچت و کلنک با استفاه از دروازه‌های مختلفی بدون وقفه و در لحظه به دنیاهای مختلف و بزرگ سفر می‌کنند. ظاهرا رتچت قدرت ساخت دروازه‌های مکانی را هم کسب می‌کند، چون این قابلیت در سلاح‌های عجیب و غریب Ratchet & Clank: Rift Apart هم استفاده شده است و به کمک آن، رتچت دروازه‌هایی در محیط می‌سازد و دنیایی که مقابلش قرار دارد را به سمت خود می‌کشد.

زمان عرضه‌ی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart مشخص نیست. از طرفی هم استودیوی بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز مشغول آماده‌سازی بازی Spider-Man: Miles Morales برای عرضه‌ی همزمان با پلی‌استیشن ۵ است، در نتیجه تصور می‌کنیم عرضه‌ی رتچت و کلنک جدید برای زمانی دیرتر برنامه‌ریزی شده باشد. با این حال، عرضه‌ی زودتر بازی هم چندان غافلگیرمان نمی‌کند.

می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده از بازی را در ادامه ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه