ماسک ریزر Zephyr Pro می‌تواند صدای شما را تقویت کند

۱۸ دی ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

ریزر در جریان نمایشگاه CES 2022 از ماسک جدید خود با نام Zephyr پرو رونمایی کرد که از میکروفون‌های تقویت‌کننده‌ی صدا بهره می‌برد.

ریزر پیش‌تر از ماسک Zephyr بدون هیچگونه قابلیتی جهت بهبود کیفیت صدا رونمایی کرد. بسیاری از کاربران از این بابت ناامید شده بودند چرا که انتظار می‌رفت ریزر در این رابطه بهتر عمل کند که چنین اتفاقی رخ نداد. اما ماسک Zephyr پرو که در نمایشگاه CES 2022 شاهد رونمایی از آن بودیم، قابلیت یادشده را در خود دارد و به کمک میکروفون‌های دوگانه و قدرتمندی که دارد می‌تواند صدای کاربران را با قدرت بیشتری به بیرون ارسال کند.

در Zephyr پرو از سه لایه ماسک N95 در تمامی ورودی‌های ماسک استفاده شده که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به مدت ۳ روز کاربران را همراهی کنند. اگرچه از لحاظ ظاهری این ماسک کاملا شبیه به همان مدل استاندارد است اما از دو بلندگو در قسمت پایینی بهره می‌برد که روی آن‌ها از فیلتر قابل تعویض استفاده شده است. همچنین کلیدی هم برای خاموش یا روشن کردن تقویت‌کننده‌ی صدا در نظر گرفته شده است که کاربر می‌تواند در صورت لزوم از آن استفاده کند. طبق گفته‌های ریزر این قابلیت می‌تواند صدا را با شدت ۶۰ دسیبل در محدوده‌ی یک‌متری به بیرون منتقل کند.

ماسک ریزر Zephyr پرو

قابلیت تقویت‌کننده‌ی صدا قرار بود در همان مدل استاندارد که در نمایشگاه CES 2021 رونمایی شد مورد استفاده قرار بگیرد. ماسکی که پروژه‌ی ساخت آن، «هزل» نام‌گذاری شده بود. اما وقتی این محصول از یک تصویر مفهومی به یک گجت واقعی تبدیل شد دیگر شاهد چنین قابلیتی نبودیم چرا که ریزر نتوانست بین مصرف باتری، وزن و این قابلیت تعادلی ایجاد کند در نتیجه تصمیم گرفت آن را حذف کند تا تجربه‌ی کاربری بدی در اختیار کاربران قرار نگیرد. این در حالی است که طبق گفته‌های این شرکت، Zephyr پرو هم از لحاظ وزن و ظرفیت باتری احتمالا مشابه همان مدل استاندارد خواهد بود.

طبق گفت‌و‌گویی که شرکت با وب‌سایت The Verge داشت معلوم شد در ساخت مدل‌های اولیه و آزمایشی این محصول، هدف رسیدن به وزن ۲۰۶٫۱ گرم است که در مدل استاندارد نیز شاهد بودیم. از لحاظ طول عمر باتری هم ظاهرا هدف رسیدن به همان ۵ الی ۶ ساعت در طول روز است در حالی که تمامی فن‌ها روشن باشند. اما اگر از قابلیت تقویت‌کننده‌ی صدا استفاده شود ممکن است این میزان کمتر هم شود که ریزر توصیه می‌کند در صورتی که به آن نیازی ندارید، سعی کنید آن را خاموش کنید.

ماسک ریزر Zephyr پرو

ماسک Zephyr پرو با قیمت ۱۵۰ دلار و در زمانی نامشخص در سال جاری راهی بازار خواهد شد. این در حالی است که قیمت پایه‌ی مدل استاندارد ۱۰۰ دلار بود. همچنین به‌زودی قرار است پک استارتر این ماسک هم راهی بازار شود که ۲۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است اما علاوه بر ماسک در آن شاهد فیلترهای N95 نیز خواهیم بود که به مدت ۹۹ روز می‌توانند کاربران را همراهی کنند (در مجموع).

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه