ریلمی بادز ایر ۳ به‌زودی رونمایی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

این‌طور که به نظر می‌رسد، ریلمی قصد دارد به‌زودی (به طور دقیق‌تر در همین ماه میلادی) از ایرفون بی‌سیم جدید خود تحت عنوان ریلمی بادز ایر ۳ (Realme Buds Air 3) رونمایی کند.

ریلمی یکی از شرکت‌های موفق تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند در جهان به حساب می‌آید که طی چند سال گذشته به واسطه‌ی تولید گوشی‌های خوب و قدرتمند با قیمت مناسب توانست نظر مثبت کاربران را جلب کند. محصولات این شرکت چینی حتی در داخل کشور ما هم در دسترس قرار دارند که برای کاربران با بودجه‌ی محدود خبر بسیار خوبی به حساب می‌آید.

فعالیت این شرکت فقط به ساخت گوشی هوشمند خلاصه نمی‌شود. گویا ریلمی می‌خواهد در همین ماه از یک ایرفون بی‌سیم جدید رونمایی کند. این محصول با نام ریلمی بادز ایر ۳ شناخته خواهد شد و امروز هم توانستیم به لطف وب‌سایت mysmartprice به تصاویر این گجت کوچک هم دسترسی داشته باشیم.

طبق ادعای وب‌سایت منبع، این محصول قطعا در ماه فوریه (ماه جاری میلادی) رونمایی و راهی بازار خواهد شد و اولین بازار عرضه‌ی آن هم هندوستان خواهد بود. حال برنامه‌ای برای عرضه‌ی این ایرفون به بازارهای دیگر هم وجود داشته باشد یا خیر موضوعی است که باید برای مطمئن شدن از آن منتظر بمانیم.

ریلمی بادز ایر 3
ریلمی بادز ایر 3

با توجه به تصاویر، به نظر می‌رسد بادز ایر ۳ ظاهری شبیه به بیشتر ایرفون‌های بی‌سیم داشته باشد. یعنی یک سری و دسته‌ای که از آن بیرون آمده است. این ظاهر برخلاف چیزی است که سامسونگ برای ایربادزهای خود در نظر می‌گیرد و دقیقا مشابه سیاستی است که اپل در طراحی محصولاتش از آن پیروی می‌کند. هر یک از آن‌ها هم نقاط ضعف و قوت خود را دارند. همچنین سری‌های سیلیکونی روی این محصول نشان می‌دهد که باید شاهد قابلیت‌های خوبی نظیر حذف نویز در آن باشیم. حال از این بابت خیلی مطمئن نیستیم.

ریلمی بادز ایر 2

ریلمی بادز ایر ۲ در رنگ سبز که با همکاری شرکت The Chainsmokers ساخته شد

لازم به ذکر است گوشی‌های سری ریلمی ۹ پرو هم قرار است به‌زودی رونمایی شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که بادز جدید در کنار آن‌ها رونمایی شود. طبق خبرهای منتشر شده، این هدفون در دو رنگ به دست کاربران خواهد رسید که شامل سفید کهکشانی و سفید درخشان (ستاره‌ای) خواهد بود. البته امیدواریم مثل ریلمی بادز ایر ۲ که یک رنگ سبز آن با همکاری The Chainsmokers ساخته شد، برای این محصول هم یک رنگ جذاب در نظر گرفته شود. حال باید منتظر ماند و دید چه پیش می‌آید.

منبع: GSMArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما