دزدی‌های بزرگ و قایق سواری در راه رد دد آنلاین هستند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی Red Dead Online

بخش آنلاین رد دد ریدمپشن ۲، آن‌طور که راک‌استار گیمز انتظار داشته، محبوبیت پیدا نکرده است. GTA آنلاین با مراحل بزرگ و فعالیت‌های متنوع خود، نه‌تنها بزرگترین بازی راک‌استار گیمز، بلکه یکی از بهترین و بزرگترین بازی‌های آنلاین حال حاضر است. با این حال، رد دد آنلاین هم قرار نیست بدون محتوای جدید رها شود. هکرها به‌تازگی فایل‌های مختلفی در رد دد کشف کرده‌اند که به افزودن دزدی‌های بزرگ به این بازی اشاره دارند.

دزدی‌های بزرگ یا به اصطلاح «هایست» (Heist)، بزرگترین مراحل GTA آنلاین هستند. بازی‌کننده‌ها باید پیش از هر دزدی بزرگ، چند مرحله‌ی کوچکتر انجام دهند و خود و افراد گروه را برای دزدی آماده کنند. به جرأت می‌توانیم بگوییم که دزدی‌ها جذاب‌ترین بخش GTA آنلاین هستند و به زودی، این مراحل را در رد دد آنلاین هم تجربه خواهیم کرد.

اطلاعات مربوط به دزدی‌های رد دد آنلاین، توسط کانال یوتیوبی Silentcore منتشر شده است. این کانال، نه‌تنها توانسته فایل‌های مربوط به دزدی‌ها و همچنین قایق‌های بزرگ را در رد دد آنلاین پیدا کند، بلکه با دستکاری نسخه‌ی کامپیوتر بازی، کدها را اجرا کرده و آن‌ها را نشان داده است؛ طوری که کم و بیش می‌توانیم از راندن قایق‌ها و افزودن مراحل سرقت در رد دد آنلاین، مطمئن باشیم.

بد نیست اضافه کنیم که فایل‌های کشف شده، مشخصا فایل‌های رد دد آنلاین هستند و به‌تازگی هم به بازی اضافه شده‌اند؛ یعنی انتظار محتوای دانلودی تک نفره برای بازی را نداشته باشید. یا حداقل می‌توانیم بگوییم که این قابلیت‌ها، ربطی به بخش داستانی رد دد ریدمپشن ۲ ندارد.

قایق‌های Red Dead Online
قایق‌های Red Dead Online
قایق‌های Red Dead Online

مکانیک تازه‌ای برای راندن قایق‌ها در بازی کشف شده است. از قایق‌های کوچک صحبت نمی‌کنیم و منظورمان، قایق‌هایی بزرگ شبیه به GTA آنلاین است. تعدادی قایق کاملا جدید هم در فایل‌ها پیدا شده‌اند که احتمالا پس از افزودن امکان راندن قایق‌ها، به بازی اضافه می‌شوند. ممکن است راک‌استار بخواهد اسکله‌ای یا چیزی شبیه به آن را هم به بازی اضافه کند تا بازی‌کننده‌ها پیش از خرید قایق، در ابتدا یک اسکله خریداری کنند تا بتوانند در آن، قایق‌های خود را نگه دارند و سفر خود با قایق را هم از آنجا آغاز کنند.

کشف دوم، مراحل دزدی است. پیش از هر چیز یک بسته‌ی پول کشف شده که دقیقا اوراق بانک «سنت دنی» است؛ یعنی هیچ دلیل دیگری برای وجودشان، به غیر از جمع کردن آن‌ها حین یک مرحله‌ی دزدی در بازی وجود ندارد. این بسته‌های پول بی‌شباهت هم به پول‌های GTA آنلاین نیستند که در سرقت از بانک‌ها یا دیگر دزدی‌ها، جمع می‌کنیم.

تعدادی صندوق جدید هم به فایل‌های بازی اضافه شده. یکی شبیه به صندوق بانک است، یکی دیگر شبیه به کیف جواهرات و دیگری یک جعبه‌ی فلزی قفل شده. این فایل‌ها می‌توانند به دزدی‌های مختلف اشاره داشته باشند. ممکن است به غیر از دزدی از بانک، با مراحلی مثل سرقت از یک قطار یا دزدی از مرکز پست یا چیزهایی شبیه به آن هم روبرو شویم.

دزدی های Red Dead Online
دزدی های Red Dead Online
دزدی های Red Dead Online

نهایتا، تعدادی فایل جدید هم جزیره‌ی گوارما اشاره کرده‌اند. اگر رد دد ریدمپشن ۲ را بازی کرده باشید، این جزیره را که چند ساعتی از بازی در آن می‌گذرد، مطمئنا به خاطر دارید. امکان سفر به این جزیره دیگر نه در قصه و نه در رد دد آنلاین مهیا می‌شود. فایل‌های مربوط به گوارما در آپدیت جایزه‌گیری یا همان Bounty Hunting به رد دد آنلاین اضافه شده‌اند. هیچ‌کدام از مراحلی هم که این آپدیت به بازی اضافه کرده، از این فایل‌ها استفاده نمی‌کنند. اینکه دقیقا چه زمانی قرار است این فایل‌ها به کار گرفته شوند و چه مرحله‌ای ما را دوباره ممکن است به جزیره‌ی گوارما ببرد، کاملا نامشخص است.

در این که راک‌استار گیمز برنامه‌های بزرگی برای رد دد آنلاین دارد، شک نداریم. این شرکت به‌تازگی و در راستای افزایش تعداد بازی‌کننده‌های رد دد آنلاین، این بازی را به صورت جداگانه و بدون بخش داستانی یعنی رد دد ریدمپشن ۲، با قیمت ۵ دلار عرضه کرده است.

با این حال، در یکی دو سال اخیر حتی آپدیت‌های GTA آنلاین در مقایسه با رد دد آنلاین، بسیار بزرگتر و بهتر بوده‌اند. میزان محتوای حال حاضر رد دد آنلاین، حتی نزدیک به GTA آنلاین هم نیست. راک‌استار گیمز اگر واقعا می‌خواهد رد دد آنلاین را زنده کند، باید منابع بیشتری در اختیار استودیوهای خود قرار دهد و ضمن بالا بردن کیفیت آپدیت‌ها، به سرعت انتشار آن‌ها هم بیافزاید.

رد دد آنلاین، به‌عنوان بخش آنلاین رد دد ریدمپشن ۲، در حال حاضر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر قابل تهیه است.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. احسان

    امیر حسین جان پادکست لطفا????

  2. احسان

    امیر حسین جان پادکست لطفا????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما