مراسم خاکسپاری رد دد آنلاین این هفته در بازی برگزار خواهد شد!

۲۰ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
red dead online

طرفداران بازی رد دد آنلاین (Red Dead Online) اعلام کرده‌اند که این بازی دیگر مرده است. به همین دلیل قرار است هفته آینده مراسم خاکسپاری آن را برگزار کنند. بازی رد دد آنلاین در اصل یک بخش از بازی رد دد ریدمپشن ۲ (Red Dead Redemption 2) است. مشکل اینجاست که از همان زمان عرضه راکستار توجه چندانی به این بخش نکرد.

یکی از اکانت‌های طرفداران این بازی که اخبار آن را منتشر می‌کند، اعلام کرده که رد دد آنلاین بیش از یکسال است که رها شده است. به همین دلیل قرار است در تاریخ ۲۲ تیر (۱۳ جولای) مراسم خاکسپاری این بازی برگزار شود. بازیکنان باید لباس مناسب این مراسم را پوشیده و وارد این مراسم بشوند.

red dead online

بازیکنان باید در ۲۲ تیر لباس مناسب مراسم خاکسپاری را پوشیده و از خود تصویری تهیه کنند.

بازیکنان رد دد آنلاین در این روز باید لباس مناسب مراسم خاکسپاری را پوشیده و از خود عکس بگیرند. سپس این عکس‌ها را با هشتگ‌های RedDeadFuneral و SaveRedDeadOnline منتشر کنند. هر دو مورد برای این است که بسیاری از بازیکنان وقت زیادی را صرف رد دد آنلاین کردند. حال با پشتیبانی کم از این بازی، این افراد نیز ناامید شده‌اند.

تاریخ این خاکسپاری نیز تصادفی نیست. ۱۳ جولای تاریخ عرضه بسته خونبها (Blood Money) است. این بسته آخرین به روزرسانی بزرگ رد دد آنلاین است. پس از آن تنها چند به روزرسانی کوچک برای بازی عرضه شده و محتوای چندانی به آن اضافه نشده است.

راکستار هنوز به طور رسمی اعلام نکرده که بخش آنلاین رد دد را از بین خواهد برد. با اینحال در این مدت توجه بسیار کمی به آن کرده است. نکته اینجاست که بخش آنلاین جی‌تی‌ای با وجود اینکه حدود ۹ سال از عرضه آن می‌گذرد همچنان با قدرت پشتیبانی می‌شود. از طرفی بخش آنلاین رد دد ۲ که تنها ۴ سال از عرضه آن می‌گذرد و راکستار پشتیبانی چندانی از آن نکرده است. هنوز معلوم نیست که راکستار نسبت به این کار چه واکنش انجام خواهد داد. امیدواریم که این شرکت به نظر طرفداران توجه کرده و رد دد آنلاین را دوباره زنده کند.

منبع: Gamesradar.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar Sir.Mohsen

  😂😂😂🤣🤣🤣ولی حیف شد ردد آنلاین

  1. Avatar زکییی

   باز خوبه من نخریدمش

   1. Avatar پارسا

    باید بگی نخریدم🗿

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه