Red Dead Redemption را روی ایکس باکس وان بازی کنید

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۴۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بازی Red Dead Redemption از جمله بازی‌هایی به شمار می‌رود که کاربران دوست دارند آن را روی ایکس باکس وان تجربه کنند. به نظر می‌رسد که این عنوان مدتی دیگر از طریق روش «اجرای بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ روی ایکس باکس وان» (Backward Compatibility) روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت اجرا شود.

به نظر می‌رسد که می‌توان عنوان Red Dead Redemption‌ را روی ایکس باکس وان بازی کرد.

بازی Red Dead Redemption یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده توسط استودیوی «راک‌استار» (Rock Star) به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۰ راهی بازار شد و توانست جایزه‌ی بهترین بازی سال را هم به خودش اختصاص دهد. در حالی که هنوز اجرای این بازی روی ایکس باکس وان تایید نشده، به نظر می‌رسد که بسیاری از کاربران توانسته‌اند این بازی را روی کنسول خودشان تجربه کنند.

برای اجرای این بازی روی ایکس باکس وان در ابتدا باید آن را با قیمت ۲۹.۹۹ دلار از فروشگاه ایکس باکس خریداری کنید. اگر قبلا این عنوان را برای «ایکس باکس ۳۶۰» (Xbox 360) به صورت دیجیتالی خریداری کرده باشید، بازی در پروفایل شما قرار گرفته و تنها باید آن را دانلود کنید.

Red Dead Redemption

اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

با دانلود این بازی می‌توانید آن را روی «ایکس باکس وان» (Xbox One) خود اجرا کنید. البته هنوز نسخه‌ی فیزیکی این عنوان روی کنسول ایکس باکس وان اجرا نمی‌شود و باید منتظر خبرهای بعدی پیرامون این موضوع باشیم.

قابلیت اجرای بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ روی ایکس باکس وان در E3 سال ۲۰۱۵ معرفی شد و در پاییز امسال به شکل رسمی به ایکس باکس وان اضافه شد و تا این لحظه عنوان‌های مختلفی را می‌توان بازی کرد.

مایکروسافت تا چند ماه گذشته لیست بازی‌های کنسول ایکس باکس ۳۶۰ که روی ایکس باکس وان اجرا می‌شدند را اعلام می‌کرد، اما به تازگی گفته که دیگر این کار را نمی‌کند و اگر کاربران بازی‌ها را روی ایکس باکس ۳۶۰ خریداری کرده باشند به صورت خودکار آن‌ها در پروفایل خودشان در ایکس باکس وان مشاهده خواهند کرد.

Red Dead Redemption

اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

به همین دلیل احتمال دارد که بازی Red Dead Redemption هم به جمع بازی‌هایی پیوسته باشد که می‌توان آن‌ها را روی ایکس باکس وان اجرا کرد؛ اما بد نیست که منتظر تایید رسمی این خبر باشیم. همچنین مشخص شده که چند بازی دیگر از جمله Tekken Tag Tournament 2، Halo Wars،‌ Castlevania: Symphony of the Night، Left 4 Dead 2 و Alan Wake’s American Nightmare هم روی ایکس باکس وان قابل اجرا هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی‌ها که روی ایکس باکس وان اجرا می‌شوند را مشاهده کنید:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

castlevania
tekken tag tournament 2
left 4 dead 2
halo wars

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

در ادامه می‌توانید ویدیوی اجرای بازی Red Dead Redemption روی کنسول ایکس باکس وان را ببینید:

منبع: Polygon

برچسب‌ها :
دیدگاه شما